Soru: Aragaz Turizm Danışmanı Kim?

Aragaz asistan Cansu kimdir?

Cansu Taşkın, 15 Kasım 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Beylikdüzü’nde annesi ve kızkardeşi ile birlikte oturmaktadır. Besteci Metin Özülkü dayısıdır. Vücut ölçüleri 90-58-92 ve boyu 1.84 santimetre olan Cansu Taşkın, 16 yaşında İzmir Fuarı’nda podyuma çıkarak modellik yapmaya başladı.

Pascal Nouma kiminle program yapıyor?

2010 Mart ayında TRT Haber kanalında “Söz Millette” adlı bir sokak röportajları programını sunmaya başlamıştır. Şu zamanlarda TRT’de “Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor” adlı talk- show programı yapmıştır. 13 Ağustos 2013’ten beri, Pascal Nouma ile birlikte Metro FM’de Aragaz adlı radyo programını sunmaktadırlar.

Pascal Nouma Aragaz neden ayrıldı?

Kadir Çöpdemir, Pascal Nouma ‘nın Ara Gaz programından neden ayrıldığını açıkladı. Nouma ‘nın kovulmadığını söyleyen Çöpdemir, kanal yönetimi ile anlaşamadığını o yüzden ayrıldığını dile getirdi. Eleştirilere cevabı ise “Bana kalsa ben bin yıl daha AraGaz ‘ı Pascal ile birlikte yapardım” oldu.

Pascal Nouma hangi radyoda?

Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir Metro FM’deki “Ara Gaz” programında bir araya geliyor.

Aragaz programı saat kaçta?

Hafta içi her sabah 08:00-10:00 arası, işe gidiş trafiğinin en yoğun olduğu saatlerde radyo dinleyicilerini hem keyifli bir dünya turuna çıkarıp, güncel konulardan haberdar ediyor hem de yeni başlayan güne kahkahalarla hazırlıyor!

You might be interested:  FAQ: Turizm Işletmeciliği Nasıl?

Cansu Taşkın aslen nereli?

CANSU TAŞKIN KİMDİR? Taşkın, 15 Kasım 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Lise mezunu olan güzel, besteci Metin Özülkü’nün yeğenidir. 16 yaşında İzmir Fuarı’nda podyuma çıkarak modelliğe adım atan Cansu Taşkın, ilk yarışma deneyimini, 17 yaşında dünya modellik yarışmasında dördüncü seçilerek kazandı.

Pascal Nouma Kadir Çöpdemir ayrıldı mı?

Metro FM’de Kadir Çöpdemir ile Aragaz programını yapan Pascal Nouma ile yollar ayrıldı. Nouma ‘nın ayrılmasının ardından Çöpdemir, Aragaz isimli programı tek başına yapmaya devam edecek.

Akla kara kim sunuyor?

METRO FM’İN YENİ PROGRAMI PASCAL NOUMA VE ANIL İLTER’LE ‘ AKLA KARA ‘ YAYINDA! Hafta içi her gün 18.00-20.00 saatleri arasında yayınlanan programda güncel konular; Pascal Nouma ve Anıl İlter’in kah gülüp kah atıştığı bir sohbetle harmanlanıyor.

Ara gaz ne ise yarar?

Profesör. Normalde aragaz dediğimiz şey vites düşürürken verilir ki bir anda yükselemeyen motor devri dolayısıyla araç öne yığılmasın ya da arka lastikleri kilitlenmesin.

Aragaz dan Pascal ayrıldı mı?

Pascal Nouma on Instagram: “Sevgili dostlarım, 7 yıldır neşeyle, severek yaptığım Aragaz radyo programından ayrılma zamanı geldi.

Metro FM frekansı nedir?

İstanbul Radyo Frekansları

Frekans Radyo Yayın Ağı
96.6 Yön Radyo Bölgesel
96.8 Erkam Radyo Ulusal
97.0 Radyo Fenerbahçe Bölgesel
97.2 Metro FM Ulusal

99 

Pascal Nouma hangi kanalda?

Başrollerini Osman Sonant, Beyti Engin, Kadir Çöpdemir, Pascal Nouma ve Özge Sezince’nin paylaştığı Yolsuzlar Çetesi filmi Kanal D’de izleyici ile buluşuyor.

Metro FM istanbul frekansı kaç?

TÜM FREKANSLAR

İSTANBUL 97.2
ADANA 96.0
ANKARA 97.2
ANTALYA 102.6
ALANYA 98.0

24 

Kadir Çöpdemir kiminle evli?

Yılların bekarı, başarılı oyuncu Kadir Çöpdemir rol icabı Rus gelin Nadya ile evlenerek dünya evine girdi. Başarılı oyuncusu Kadir Çöpdemir (Muhtar) sonunda muradına erdi. Rus gelin Nadya ile evlendi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *