Soru: Anadolu Turizm Dolu Puan Nasıl Kullanılır?

Pamukkart puanları nasıl kullanılır?

Satın aldıkları tüm biletlerde bilet bedelinin %8′ ini puan olarak kazanırlar. Pamukpuanları seçilen güzergâh bilet fiyatını karşılıyor ise; puan ile www.pamukkale.com.tr internet şubesinden ve tüm bilet satış noktalarından ücretsiz bilet satın alma işlemi gerçekleştirebilirler.

Anadolu Turizm kime ait?

Anadolu Ulaşım A.Ş., 4 Haziran 2003 tarihinde Orhan Erdoğmuş tarafından kurulan şehirlerarası otobüs şirketi. Türü anonim şirkettir.

Anadolu Turizm nereden nereye?

Uşak merkezli bir firma olarak Uşak’tan harekete geçen seferlerde de yolcuların ilk tercihlerinden biri olan Anadolu Ulaşım ‘ın en popüler durakları ise şunlardır: Antalya, Bursa, İstanbul, Ankara, Konya, Adana, Eskişehir, Isparta, Kayseri, Gaziantep, Samsun, Mersin, İzmit ( Kocaeli ), Denizli, Sakarya ( Adapazarı ),

Anadolu Turizm Bilet nasıl iptal edilir?

Anadolu Bileti Nasıl İptal Edilir?

  1. Siteye üye girişi yapmak,
  2. Biletlerim bölümünden bilet sorgulaması yaparak, bilet bilgilerini açmak,
  3. Bilet pnr numarasını seçerek, iptal et butonunu seçmek,
  4. İptal et butonu ile işlem onayı vererek işlemi sonlandırmak,

Pamukkale Turizm HES kodu nasıl alınır?

“ HES ” yazıp, aralarında boşluk bırakarak sırasıyla T.C. Kimlik Numarası, T.C. Kimlik Seri Numarasının Son 4 Hanesi ve Paylaşım Süresi (gün sayısı olarak) yazılır ve 2023’e kısa mesaj olarak gönderilir.

You might be interested:  Turizm Fuarı Nerede?

Pamukkale Jumbo nedir?

Jumbo sefer araçları normal sefer aralarına göre daha özel donanımlara sahip araçlardır. Jumbo sefer araçlarında, standart şehirlerarası otobüsler de bulunan 41 adet koltuk sayısı 34 adet koltuğa düşürülerek yolcular için daha geniş bir alan sağlamıştır.

Orhan Erdoğmuş kim?

Orhan Erdoğmuş kimdir? 1943 yılında Kütahya Gediz ilçesine bağlı Erdoğmuş köyünde doğdu. Daha sonra ailesi ile birlikte Uşak’a göç etti. O gün, 64 AR 605 plakalı özel otomobiliyle Uşak Otogarı’ndaki işyerine giden Anadolu Seyahat firması sahibi Orhan Erdoğmuş, garaj kavşağında bir kişinin silahlı saldırısına uğradı.

Anadolu ile Pamukkale birleşti mi?

Şirketimiz 2012 yılı itibari ile “ Anadolu Keyifli Yolculuk” markasını Pamukkale Turizm’e devir ederek karayolu ile yolcu taşımacılığı sektöründen ayrılmıştır.

Pamukkale Turizm kime ait?

Geçmişi Cumhuriyet’in ilk yıllarına kadar uzanan Hüseyin Mazlum Bababalım’ın Atatürk’ten onay aldığı projesi, 1962 yılında torunları tarafından hayata geçirildi. Adını Denizli’nin doğa harikası (Hierapolis) Pamukkale ‘den alan ‘ Pamukkale Turizm ‘ Bababalım ailesi tarafından kuruldu.

Pamukkale Yolcum nerede sorgulama?

Yolcum nerede sistemini kullanabilmeniz için ilk yapmanız gereken işlem Pamukkale Turizm’in resmi internet sitesine ulaşmanız. Yolcunuz nerede hemen öğrenmek için Tıklayınız.

  • Kalkış noktası seçiniz.
  • Varış noktassı seçiniz.
  • Sefer listesinden kalkış saati ve araç plakasını seçiniz.

Didim Eskisehir otobüs kaç saat?

Eskişehir Didim arası otobüsle kaç saat? En kısa otobüs seyahati 8 saat 30 dakika sürmektedir.

Denizli Uşak arası otobüsle kaç saat?

Denizli – Uşak Arası Otobüsle Kaç Saat: 2 Saat 30 Dakika.

Otobüs bilet iptali nasıl yapılır?

Biletinizi üye hesabınızla satın aldıysanız; ‘Biletlerim’ menüsünden iptal etmek istediğiniz biletinizin pnr numarasına tıklayıp biletinizi görüntüleyebilir ve ‘ İptal Et’ butonu ile biletinizin iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

You might be interested:  Seç Turizm Kimin?

Otobüs bileti geri iade edilir mi?

Otobüs firmaları, sattıkları biletleri artık geri alacak. Yazıda, harekete 24 saat kalaya kadar biletlerin gerekçesiz iade edilebileceği; 12 saate kadar 6 ay geçerli olmak üzere açık tarihli bilet düzenleneceği kaydedildi.

En uygun otobüs bileti nasıl iptal edilir?

Bilet iptal ve iadesi için ana sayfada bulunan ” Bilet İptal ” bölümünden bilgilerinizi girerek iptal edilebilen biletlerde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz 0850 333 88 88 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak da işlem yaptırabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *