Sık sorulan: Truva Turizm Sahibi Kim?

Truva Turizm ne zaman kuruldu?

1995 yılında kurulan ve 26 yıldır Seyahat hizmetleri veren Truva Turizm sektörde uzun yıllar hizmet vermiş turizm profesyonelleri tarafından kurulmuştur.

Truva Seyahat araç nerede?

Çanakkale Truva Turizm Yolcum Nerede uygulamasını kullanmak için http://www.truvaturizm.com/?syf= Yolcum – nerede soldaki bağlantıya tıklayınız. Açılan sayfada kalkış ve varış yerini seçerek yada yolcunun aracın bulunduğu araç plaka numarasını girerek görebilirsiniz.

Çanakkale Otogar Truva atı arası kaç km?

Truva Atı Çanakkale Otogar arası mesafe, Truva Atı Çanakkale Otogar yol haritası, Truva Atı Çanakkale Otogar kaç saat kaç km. Truva atı Çanakkale Otogar arası mesafe: 5 kilometre. Truva atı Çanakkale Otogar arası süre: 11 dakika.

Truva Çanakkale istanbul kaç saat?

istanbul çanakkale – truva arası mesafe: 316 kilometre. istanbul çanakkale – truva arası süre: 4 saat 37 dakika.

Truva Turizm Hangi şehirlere gidiyor?

Çanakkale Truva otobüs firmasının en sık sefer düzenlediği şehirler ve ilçeler ise İzmir, İstanbul, Çanakkale, Antalya, Aydın, Ayvalık, Babaeski, Bandırma, Bodrum, Çorlu, Akçay, Aliağa, Gebze, Eskişehir, Edirne, İzmit, Muğla, Kırklareli, Yatağan, Bursa, Ankara, Isparta, Yalova ve Tekirdağ.

Çanakkale’ye hangi otobüs firmaları gidiyor?

Çanakkale Seferi Yapan Otobüs Firmaları

  • Adana Villa Turizm.
  • Alaşehir Sarıkız Turizm.
  • Arena Turizm.
  • As Adana Seyahat.
  • Astor Seyahat.
  • Çanakkale Truva.
  • Çanakkale Truva Turizm.
  • Efe Tur.
You might be interested:  Soru: Turizm Işletmeciliği Hangi Fakülte?

Çanakkale istanbul arası otobüsle kaç saat?

İstanbul Çanakkale Otobüs Yolculuğu Kaç Saat Sürüyor? İstanbul Çanakkale otobüs yolculuğu kalkış noktasına, yolculuktaki mola sayısına ve güzergâha göre farklılık göstermekle birlikte 5 saat 20 dakika ile 8 saat aralığında sürer.

Çanakkale’den Troya müzesine nasıl gidilir?

Çanakkale Otogarı’ndan Troya Müzesi ‘ne araçla yaklaşık 30 dakikalık bir yolculukla ulaşabilirsiniz. Troya Müzesi ‘ne otobüsle gitmek için Çanakkale otobüs bileti alırken, Tevfikiye varış noktasını seçerek, Troya Müzesi ‘ne en yakın ilçe merkezinde otobüsten inebilirsiniz.

Çanakkale Truva atı nasıl gidilir?

Minibüsle gidecekler, Truva Antik Kente, Çanakkale il merkezinden kalkan otobüs ya da dolmuşları kullanarak Antik Kente gelebilirsiniz. Kendi Aracıyla Gidecekler, Çanakkale – İzmir otoyolunun(kepez güzergâhından) 30 kilometresindeki Tevfikiye Köyüne- Truva Antik Kenti tabelasından saparak Tevkifiye yoluna giriniz.

Truva antik kenti hangi ilde?

Çanakkale ilimizin sınırları içerisinde yer alan Truva Antik Kenti, bölgenin oksijen kaynağı Kaz Dağları’nın eteklerindeki Tevfikiye Köyü’nün batısındaki Hisarlık Tepesi’ndedir.

Çanakkale Silivri otobüs kaç saat?

Çanakkale – Silivri (İstanbul) arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 5 saat 3 dakika sürmektedir.

Silivriden Çanakkaleye kaç saatte gidilir?

İstanbul Silivri ile Çanakkale arası kaç km yaklaşık olarak toplam 266 Kilometre mesafededir. İstanbul Silivri ile Çanakkale arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 4 saat 41 dk sürecektir.

Silivri Çanakkale kaç saat sürüyor?

Sİlİvrİ Çanakkale arası mesafe: 571 kilometre. Sİlİvrİ Çanakkale arası süre: 8 saat 11 dakika. Aşağıdaki bölümlerden Sİlİvrİ Çanakkale arası yol haritasına ulaşabilir, Sİlİvrİ noktasından Çanakkale ulaşım noktasına nasıl gidilir detaylı yol tarifi ve zaman bilgisine erişebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *