Sık sorulan: Tatlıses Turizm Kimin?

Tatlıses Turizm kurucusu kimdir?

1990 yılında İbrahim Tatlıses tarafından kurulan Tatlıses şirketler grubu, günümüze kadar bünyesinde; Tatlıses Gıda, Ses Ajans, Tatlıses Turizm, Tatlıses Havacılık ve Tatlıses Prodüksiyon Hizmetleri ile faaliyetlerini hız kesmeden sürdürmüş ve yatırımlarına ara vermeden devam etmiştir.

Tatlıses Turizm devam ediyor mu?

1995 yılında kurulan Tatlıses Turizm, Adana, Suruç, Afyon, Aksaray, Çanakkale, Antalya, Ankara, Bolu, Bursa, İstanbul, Gaziantep, İzmir, İzmit, Sakarya, Zonguldak, Uşak ve Yalova’ya düzenlediği karşılıklı seferleri ile hizmetlerine devam etmektedir.

Tatlıses Turizm ne zaman kuruldu?

1995 yılında faaliyete başlayan Tatlıses Turizm, sürekli yenilenen otobüs filosu ve yenilikçi anlayışıyla hizmet veriyor.

Urfa hassoy sahibi kimdir?

Şanlıurfa Hassoy işletme sahibi olan Osman Asoğlu,” Otobüslerimiz Seferikoçhisar yakınlarında camları kırıldı Türkiye’nin her yerinde bu var.

Tatlises Turizm Ne oldu?

Tatlıses Turizm ‘in İsmi Değişti Uzun yıllardır faaliyet gösteren Tatlıses Turizm ismini Hassoy olarak değiştirdi. Davamız henüz sonuçlanmadı ve devam ediyor ama biz İbrahim beyin isteği doğrultusunda Tatlıses Turizm ismini Hassoy Turizm olarak değiştirdik.

Hassoy Turizm nerenin?

Urfa’nın Karaköprü ilçesinde yer alan Hassoy turizm, şehirlerarası yolculuk için oluşturmuş olduğu filosu ile hizmet vermeye devam ediyor. Alanya, Adana, Anamur, Afyon, Aksaray, Bursa, Devrek, Balıkesir, Bilecik, Bakaçakkadı, Gemlik, İzmir, Tarsus ve daha çok sayıda il ve ilçede şubesi bulunuyor.

Urfaya hangi otobüsler gidiyor?

Şanlıurfa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

  • Adıyaman Gülaras.
  • Adıyaman Öz Gülaras Turizm.
  • Adiyaman Ünal.
  • Astor Seyahat.
  • Best Van.
  • Can Diyarbakır Turizm.
  • Cizre Nuh İtimat.
  • Devran.
You might be interested:  Soru: Turizm Haftası Ne Zaman 2019?

Astor nerenin firması?

Astor, 2005 yılında üretim hayatına başlayan TRANSTEK Transformator ‘ un güçlü altyapısı ve daha önce Türkiye’nin önde gelen şehirlerarası otobüs firmalarından birinin bünyesinde hizmet vermiş tecrübeli ekip ruhunu birleştirerek 19.11.2009 tarihinde ” Halka Hizmet,Hakk’a Hizmettir ” anlayışıyla ŞANLIURFA ve TÜRKİYE ‘

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *