Sık sorulan: Pamukkale Turizm Bilet Nasıl Iptal Edilir?

Pamukkale Turizm bilet iptali nasıl yapılır?

Yolcularımız satış of islerimiz, çağrı merkezimiz, web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden, hareket saatinden 6 saat öncesine kadar bilet değişiklik ve iptal işlemlerini koşulsuz olarak yapabilirler.

Pamukkale bilet iptal olur mu?

Bilet İşlemleri E-biletlerde hareket saatinden 6 saat öncesine kadar bilet iptal işlemi yapılabilmektedir. Aracın hareket saatinde araç içerisinde hazır bulunmayan yolcularımızın, seyahat hakları ve bilet bedelleri yok sayılır. Tüm seyahatlerinizde Pamukkale Turizm tarafından sigortalısınız.

Pamukkale bilet iptal edince para geri gelir mi?

Pamukkale bilet iptali geri ödemesi maksimum 7 gün içinde yapılır. Kişi para iadesi almak istiyorsa, yazıhaneden alınan kağıt biletleri yolculuk saatinden en geç 6 saat önce iptal etmelidir.

Pamukkale Turizm yanmaz bilet ne demek?

Yanmaz Bilet, biletli olduğu otobüsü çeşitli sebeplerle kaçıran yolcularımıza yeniden yolculuk hakkı tanıyan bilet sistemidir. Yanmaz Bilet, bilet satışı esnasında, bilet bedelinden ayrıca alınan ücreti farkı ile oluşturulmaktadır.

Has Turizm bilet iptali nasıl yapılır?

Has Turizm ‘den alınan bileti iptal etmek için yapılması gereken, acentelere başvurmak olmalıdır. İptal işlemi, çok önemli bir durum olmadığı sürece yapılamaz. Marka, bileti hiçbir koşulla iptal etmeme hakkına da sahiptir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Turizm Enformasyon Memuru Ne Iş Yapar?

Aldığım otobüs biletini nasıl iptal ederim?

Bu içeriği faydalı buldunuz mu? Satın aldığım otobüs biletini nasıl iptal edeceğim? Biletinizi üye hesabınızla satın aldıysanız; ‘Biletlerim’ menüsünden iptal etmek istediğiniz biletinizin pnr numarasına tıklayıp biletinizi görüntüleyebilir ve ‘ İptal Et’ butonu ile biletinizin iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Pamukkale kaç yaş ücretsiz?

0-6 yaş ücretsiz, 6-12 yaş 13 TL olarak ücretlendirilmektedir. Pamukkale Kleopatra antik havuzunda müzekart geçerli değildir.

Pamukkale Turizm kaç arabası var?

Bu yüksek donanıma sahip Pamukyol ve Teknobüs araçlarımızdan oluşan 500 araçlık filo ile 2016 yılını 13 milyon yolcumuzu sevdiklerine kavuşturarak tamamladık.

Kamil Koç bilet iptal kaç saat?

Satın alınan biletlerin iptal işlemleri hakkında;Seferlerimizde sınırlı sayıda yolcu taşınabilmesi sebebiyle, seyahat etme zorunluluğu olan diğer yolcularımızın hakkına saygı göstermek adına, biletleriniz seferden 1 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edilebilir.

Bilet referans no nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinizde ya da satın aldığınızda size verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur.

Açık bilet ne demektir?

Açık bilet, belirli bir süre sınırı içerisinde istenilen an kullanılabilen, üzerinde tarih olmayan seyahat belgesidir. Aynı zamanda satın alınan biletin iptali gibi durumlarda bilet açığa alınarak iptal durumunda oluşan maddi zarar engellenebilir.

Kamil Koç biletimi nasıl iptal ederim?

Biletin iade ve iptal işlemini farklı yollardan hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

  1. 444 0 562 çağrı merkezinden.
  2. Kâmil Koç firması acentelerinden.
  3. Android ve iOS mobil uygulamasından.
  4. Resmi internet sitesinden bilet iptalini gerçekleştirebileceksiniz.

Pamukkale evcil hayvan alıyor mu?

8 kg. ağırlığın üzerindeki evcil hayvanlarımız ise yalnızca bagaj bölümünde ve özel taşıma kafeslerinde, veteriner hekim kontrolünde uyuşturulmuş bir şekilde, otogar yetkililerimiz ile evcil hayvan sahibi yolcumuz arasında imza karşılığında gerçekleştirilebilir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Tatlıses Turizm Ne Oldu?

Şehirler arası otobüslerde kaç yaş ücretsiz?

6 yaşından büyük her yolcu için ayrı bilet alınması zorunludur. Çocuk indirimli biletlerde satış sırasında kimlik ibrazı gerektiğinden dolayı, çocuk yolcular için internet üzerinden indirimli otobüs bileti satışı yapılamamaktadır.

Pamukkale 18 yaş altı ücretsiz mi?

Giriş Ücretleri (2021) Pamukkale Travertenlerine giriş ücretleri 110 TL olarak belirlenmiştir. 18 yaş altı ve 65 yaş üstü kişilere ücretsizdir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *