Sık sorulan: Özkaymak Turizm Ne Zaman Kuruldu?

Kontur Turizm ne zaman kuruldu?

Kontur Turizm otobüs firması 1982 yılında Konya merkezli olarak kurulduğu günden bu yana yolcu taşımacılığı alanında üstün hizmet kalitesini ön planda tutmaya özen göstererek çalışma yaşamına devam eden bir kuruluştur.

Özkaymak Turizm sahibi kim?

Babasının yanında iş tecrübesi kazanan Mehmet Özkaymak, 1951 yılında otomobiller ile taşımacılık sektörüne adım attı. Uzun yıllar İstanbul Hilton Oteli önünde otomobil taşımacılığı yapan Mehmet Özkaymak, 1980’li yıllarda Özkaymak Turizm Taşımacılık şirketini kurdu.

Özkan Özkaymak kimdir?

1974 yılında Konya’da doğdum. İlk, Orta ve Lise Öğrenimimi Konya’da tamamladım. Yükseköğrenimimi Ankara Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü olarak başladım fakat kendi iştigal konumuzla ilgili olduğu ve faydalı olacağı düşüncesiyle Bilgisayar Destekli Muhasebe bölümüne geçerek oradan mezun oldum.

Özkaymak hangi ilin?

O günden beri büyümesinden hiçbir hız kaybetmeyen Özkaymak Turizm, bugün günde 100’den fazla seferi, 1000’lerca çalışanı ile İç Anadolu Bölgesi’nin ve Konya’nın parlayan yıldız firmalarından biridir. 1974 yılında Konya ilinde Özkaymak Park Hotel, ilk belgeli konaklama tesisi olarak yine Özkaymak bünyesinde açılmıştır.

Kontur hangi illere gidiyor?

Başta Adana, Antalya, Konya, Ankara, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Tekirdağ, Bilecik, Eskişehir, Sakarya, Denizli, Manisa ve Balıkesir olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına konforlu ulaşım sağlayan Kontur Turizm’in en çok sefer gerçekleştirdiği güzergahlar, Adana-İzmir, Adana-Konya, Çumra-Konya, Konya-Alanya, Adana-Aydın

Kontur Antalya Konya kaç saat?

Antalya Konya Otobüs Bileti

You might be interested:  Sık sorulan: Termal Turizm Ne Demek?
En Ucuz Sefer 75,00 TL 323 km
Antalya – Konya Arası Kaç Saat 5sa 9dk 23
En Çok Sefer Yapan Firma Kontur Turizm 13

Kontur sahibi kim?

Merkezi Konya’da bulunan Kontur Turizm’in sahibi Faysal Karakuş ve kardeşi Barbaros Karakuş ile firmanın 3 görevlisi, Hollanda’da başlatılan ve yaklaşık 1 yıldır devam eden kara para soruşturması kapsamında gözaltına alındılar.

Metro Turizmin gerçek sahibi kim?

Metro Turizm, Kasım 1992’de Galip Öztürk tarafından kurulmuş şehirlerarası otobüs firması. Bünyesinde 415’i firmaya ait, toplamda 1303 otobüs bulunmaktadır. 2012 yılında yaklaşık 20 milyon yolcu taşımışlardır. 70’ten fazla ile karşılıklı seferleri vardır.

Özkaymak nereden nereye gidiyor?

Özkaymak Turizm’in düzenlediği seferler arasındaki en popüler olduğu sefer seçenekleri şu şekildedir: Karaman – Konya, Ankara – Konya, Alibeyköy – Konya, Antalya – Konya, Alanya – Konya, Konya – Alanya, Adana – Konya, Konya – Mersin, Alanya – Ankara, Konya – Gaziantep, Ankara – Silifke, İzmir – Mersin, Gaziantep –

Özkaymak Konya izmir kaç saat?

Konya – İzmir Otobüs Bileti

En Ucuz Bilet Fiyatı 60 TL
Günlük Sefer Sayısı 42
Sefer Yapan Firma Sayısı 24
Konya – İzmir Arası Kaç Km 556 km
Konya – İzmir Arası Kaç Saat 8-9 Saat

Özkaymak Alanya Ankara kaç saat?

Alanya – Ankara Popüler Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Ses Turizm 130,00 TL 11 Saat
Şanal Kırşehir Seyahat 130,00 TL 11 Saat
Metro Turizm 150,00 TL 9 Saat 12 Dakika
Özkaymak 150,00 TL 8 Saat 30 Dakika

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *