Sık sorulan: Nilüfer Turizm Kimin?

Nilüfer Turizm battı mı?

Kaçak işadamı Hüseyin Kayapalı’nın sahibi olduğu Nilüfer Turizm, trilyonları bulan borç ve hacizler nedeniyle göz göre göre batıyor. Piyasaya borçları nedeniyle üzerinde 15 milyon lira haciz olan ve 7 milyon lira vergi borcu bulunan Nilüfer Turizm, 3 aydır da 850 kişilik çalışan kadrosuna maaş ödeyemiyor.

Hüseyin Kayapalı aslen nereli?

Nilüfer Turizm’in sahibi bursalı işadamı. Aynı zamanda bursa merkezli Kayapalı Holding’in de sahibi.

Nilüfer hangi firmanın?

Şehirler arası yolcu taşımacılığının bilinen markalarından biri olan Nilüfer Turizm, 2005 yılında Hüseyin Kayapalı tarafından kurulmuştur. Genel merkezi Bursa olan firma İç Anadolu, Marmara, Ege ve Akdeniz Bölgelerinde ulaşım hizmeti sağlamaktadır.

Nilüfer Turizm ne zaman açıldı?

Nilüfer Turizm, 2000 yılının Mart ayında Bursa’da Hüseyin Kayaplı tarafından kurulmuştur.

Nilüfer Dudullu tesislerine nasıl gidilir?

Üsküdar’dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Çarşı durağında ininiz. Buradan Çakmak yönüne doğru olan otobüs durağından 13 ya da 10 numaralı otobüse binerek Kumsal Sokak durağında inip Otoyol’un karşısına geçtiğinizde Nilüfer Turizm Dudullu Terminali ‘ne ulaşabilirsiniz.

Istanbul Bursa Nilüfer Turizm kaç saat?

İstanbul – Bursa Popüler Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Nilüfer Turizm 60,00 TL 2 Saat 18 Dakika
Salihli Güven Turizm 60,00 TL 3 Saat 45 Dakika
Isparta Petrol Turizm 75,00 TL 3 Saat 10 Dakika
İzmir Turizm 75,00 TL 2 Saat 53 Dakika
You might be interested:  Sık sorulan: Turizm Bakani Kim?

Mustafa Hikmet Kayapalı kimdir?

lahiyatçı-yazar Mustafa Hikmet Kayapalı, 15 Temmuz 2016 sözde darbe girişiminden sonra artarak devam eden “Cadı Avı” operasyonları kapsamında, Balıkesir ilinde 10 Mayıs 2017 günü yapılan bir polisi baskını sırasında gözaltına alınırken bulunduğu binanın 3.katındaki dairenin balkonundan şüpheli bir şekilde “düşerek”

Hüseyin Kayapalı oldu mü?

Bursa 5’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde, ‘suçtan kaynaklanan mal varlıklarını akladıkları’ suçlamasıyla tutuklu bulunan Erol Evcil ile Hüseyin Kayapalı tahliye oldu. Mahkeme, Evcil ve Kayapalı ‘nın tahliyesine karar verirken, duruşmayı haziran ayına erteledi.

Erol Evcil Kimdir Nereli?

Erol Evcil (d. 2 Mayıs 1966) tefeci Nesim Malki cinayetinin azmettiricisi olduğu gerekçesiyle yargılanan Bursalı iş adamı. Eşrofolu Turizm şirketiyle 1986 yılında iş hayatına atılan Evcil, 1991 yılında Cavit Çağlar’ın oğlu Mustafa Çağlar’la yakın ilişkisi sayesinde iplik işine girdi.

Nilüfer aslen nereli?

Nilüfer, 31 Mayıs 1955 yılında İstanbul Cihangir’de dünyaya gelmiştir. Annesi ev hanımı Lütfiye Yumlu, babası ise zamanında ticaret ile uğraşmış olan Cemil Yumlu’dur.

Nilüfer Turizm izmir istanbul kaç saat?

İzmir – İstanbul Popüler Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İzmir Turizm 150,00 TL 7 Saat 15 Dakika
Balıkesir Uludağ Turizm 155,00 TL 7 Saat 39 Dakika
ATS Turizm 164,00 TL 8 Saat 13 Dakika
Nilüfer Turizm 170,00 TL 8 Saat 13 Dakika

Varan Turizm sahibi kim?

İsim hakkı satılan Varan Turizm ‘in yeni sahipleri ise Lüks Karadeniz Seyahat’in sahipleri Abdullah İslam ve Fatih İslam ile ortakları Kemal Soğancı oldu.

Sehirler arasi otobus seferleri ne zaman baslayacak?

4 Haziran’da yola çıkıyoruz. ‘ diyerek müjdeyi verdi. Aynı şekilde Ulusoy, Metro ve Kamil Koç firmaları da 4 Haziran’da şehirler arası otobüs seferlerinin yapılacağını açıkladı. Otobüs seferleri 4 Haziran 2020 tarihinde başlıyor.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Tarımsal Turizm Imarı Ne Demek?

Otobüsler ne zamana kadar iptal?

Otobüs firmaları ve bilet satışı yapan tüm kurumlar, Karayolu Taşıma Yönetmeliği’ne uymak durumdadır. Bu yönetmeliğin Madde 36.8’e göre bilet iptalleri için yolcuların seferden 24 saat öncesine kadar iptal talep etme hakları bulunmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *