Sık sorulan: Isparta Petrol Turizm Nasıl?

Isparta Petrol Turizm kime ait?

Isparta Petrol Turizm Hakkında Isparta Petrol Turizm; İbrahim Baştok tarafından kurulan bir kara yolları taşımacılık hizmetidir. Ulaşmak istediğiniz yerlere en hızlı ve en güvenli şekilde ulaşabilmeniz misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Isparta Petrol Turizm, ulaşım sektöründe Türkiye’nin önemli markalarından biridir.

Isparta Petrol Turizm nerelere gidiyor?

Geniş bir ulaşım ağına sahip olan Isparta Petrol Turizm ‘in Adana, Afyon, Akhisar, Aksu, Alanya, Aliağa, Altınoluk, Ankara, Aydın, Balıkesir, Biga, Bilecik, Bodrum, Budur, Bursa, Çanakkale, Dalaman, Denizli, Edirne, Edremit, Eğirdir, Ereğli, Fethiye, Finike, Gaziantep, Gebze, Hatay, Isparta, İnegöl, İskenderun, İstanbul

Isparta Petrol Turizm kaç yılında kuruldu?

1996 yılında kurulan ve filosunda toplam 30 adet araç bulunan Isparta Petrol Turizm, ilk kez yeni araç alımında Temsa marka ürünleri tercih etti.

Ispartada petrol var mı?

Türkiye’nin en genç Belediye Başkanı unvanını taşıyan ve asıl mesleği Petrol Mühendisi olan Isparta ‘nın Gönen İlçesine bağlı Güneykent Beldesi Belediye Başkanı Fahretdin Gözgün, şüphelenerek araştırdığı bölgesinde petrol bulgularına rastladı.

Kamil Koç nasıl şikayet edebilirim?

Telefonla Kamil KOÇ Müşteri Hizmetlerine Şikayet Bildirmek Kamil KOÇ şikayet telefon numarası 444 0 562 ‘yi tuşlayınız. Ardından “5” tuşuna basıp müşteri temsilcisine bağlanınız.

Mersin Muğla arası otobüsle kaç saat?

Mersin – Muğla Popüler Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

You might be interested:  Truva Turizm Yolcum Nerede?
Otobüs Firması Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Isparta Petrol Turizm 150,00 TL 14 Saat 30 Dakika
Güney Akdeniz Seyahat 160,00 TL 16 Saat 30 Dakika
Has Turizm 200,00 TL 13 Saat 30 Dakika
Kontur Turizm 230,00 TL 15 Saat

Denizli Isparta arası otobüsle kaç saat?

Isparta – Denizli arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 37 dakika sürmektedir. Isparta – Denizli arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Isparta Antalya otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Isparta – Antalya otobüs bileti 30,00 TL’dir.

Açık bilet ne demektir?

Açık bilet, belirli bir süre sınırı içerisinde istenilen an kullanılabilen, üzerinde tarih olmayan seyahat belgesidir. Aynı zamanda satın alınan biletin iptali gibi durumlarda bilet açığa alınarak iptal durumunda oluşan maddi zarar engellenebilir.

Isparta’ya yakın şehirler nelerdir?

Isparta ili Akdeniz bölgesinde yer almaktadır. Konya, Afyon, Denizli, Burdur, Antalya illeri ile komşu olan bir ildir.

Isparta hangi bölgede yer alır?

Isparta, Akdeniz Bölgesi ‘nin kuzeyindeki Göller Yöresi’nde bulunan Isparta; batıda Burdur, kuzeyde Afyonkarahisar, doğuda Konya, güneyde ise Antalya ile çevrilidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *