Sık sorulan: Astor Turizm Kimin?

Astor Turizm Hangi ilin firması?

Şanlıurfa’nın önde gelen otobüs firmalarından biri olan Şanlıurfa Astor Turizm, 42 araçlık otobüs filosuyla hizmet vermektedir. Şanlıurfa Astor Turizm, Gaziantep, Osmaniye, Adana, Kayseri, Ankara, İstanbul gibi birçok şehrimize seferler düzenlemektedir.

Astur Turizm kimin?

Astur Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Büyükdanabaş araç yatırımlarına yönelik Taşıma Dünyası’na özel açıklamalarda bulundu. 35 yıldır taşımacılık alanında faaliyet gösterdiklerini belirten Sinan Büyükdanabaş, “Firmamız İstanbul, Çorlu, Tekirdağ, Lüleburgaz, Çerkezköy de faaliyet gösteriyor. Filomuzda 300 ara bulunuyor.

Şanlıurfa Astor sahibi kimdir?

Urfa ASTOR Turizmin sahibi Adnan ASOĞLU ile beraberiz.

Metro Turizmin gerçek sahibi kim?

Metro Turizm, Kasım 1992’de Galip Öztürk tarafından kurulmuş şehirlerarası otobüs firması. Bünyesinde 415’i firmaya ait, toplamda 1303 otobüs bulunmaktadır. 2012 yılında yaklaşık 20 milyon yolcu taşımışlardır. 70’ten fazla ile karşılıklı seferleri vardır.

Astor açılımı nedir?

Astor tanımı, anlamı Ulaşım araçlarında mevki, sınıf. Aldı: “söylemeye başladı” anlamında kullanılan bir söz.

Metro Turizmi kim satın aldı?

Avrasya GYO Metro Turizm ‘in yüzde 96’sını satın aldı! Metro Ticari ve Mali Yatırımlar Holding A.Ş’nin iştiraki olan Metro Turizm Otelcilik ve Petrol Ürünleri A.Ş’nin yüzde 96’sı 21 milyon 120 bin TL bedelle Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’ye satıldı

Özemniyet firması kimin?

Firmanın merkezi Bartın’dır. Kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Osman Metin Yurtbay’ dır. Özemniyet Turizm toplamda 112 durağa sahiptir.

Metro Turizm sahibi kac cocugu var?

Taşıyıcı anne yoluyla 9 çocukları olduğunu söyleyen 23 yaşındaki Öztürk, her bir çocuk için firari patronun 24 bin euro para ödediğini açıkladı. Türkiye’de cinayete azmettirme suçundan müebbet hapis cezası alınca ülkeden kaçan Metro Turizm ‘in firari patronu Galip Öztürk, Gürcistan’ın Batum şehrine yerleşmişti.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *