Okuyucular soruyor: Turex Turizm Kimin?

Turex Turizm kimdir?

Turex Turizm A.Ş. kurulduğu 2002 tarihinden bugüne turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı alanlarında; profesyonel yönetimi, uzman şoför kadrosu ve güçlü teknoloji altyapısı ile sürekli gelişimi prensip edinerek, Türkiye’nin önemli kamu ve özel kuruluşlarına servis hizmetleri sunmaktadır.

Turex Taşımacılık kimin?

Denizli’nin ulaşım alanında önemli bir yer tutan Turex Turizm’in sahipleri ise Kiler kardeşler.

Turex in kaç arabası var?

Filolarındaki araç sayısının toplam olarak 1500 adete ulaştığının bilgisini veren Celal Kalkan, “Bu yıl personel taşımacılığında yakaladığımız seviyeden de memnunuz. Bizim için bu yıl keyifli geçiyor.

Tureks şirketi ne iş yapar?

kurulduğu 2002 tarihinden bugüne turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı, filo araç kiralama, özel yapım araç kiralama, şehir içi çevre temizliği ve iş makinası kiralanması alanlarında; profesyonel yönetimi, uzman şoför kadrosu ve güçlü teknoloji altyapısı ile sürekli gelişimi prensip edinerek, Türkiye’nin önemli kamu

Turex kaç lot?

Tureks Turizm halka arzında 22,500,000 adet pay halka arz edilirken, kişi başına 30 lot dağıtım gerçekleşti.

Turex ne zaman halka arz?

1-2 Nisan 2021 tarihlerinde Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.’nin halka arzı Borsa İstanbul Birincil Piyasa’da “Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış” yöntemi ile yapılacaktır. Halka arz fiyatı 12 TL’dir.

Turex ne zaman işlem görecek?

12 TL fiyatla halka arz edilen Tureks Turizm hisseleri TUREX koduyla 8 Nisan 2021 tarihinden itibaren Ana Pazar’da işlem görmeye başlayacak.

You might be interested:  Soru: Turizm Animasyonu Ne Iş Yapar?

Turex ne zaman borsaya girecek?

Taşımacılık sektöründe 20 yıllık geçmişe sahip olan Tureks Turizm, OYAK Yatırım liderliğinde 1-2 Nisan 2021 tarihlerinde Borsa İstanbul Birincil Piyasa’da eşit dağılım yöntemi ile halka arz edildi.

Turex hisse ne zaman işlem görecek?

Halka arz edilen 22.500.000 TL nominal değerli paylar 08/04/2021 tarihinden itibaren Ana Pazar’da 12 TL/pay baz fiyat, ” TUREX.E” kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır.

Turex ne yapar?

Turex Turizm A.Ş. kurulduğu 2002 yılından bugüne turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı alanlarında; profesyonel yönetimi, uzman şoför kadrosu ve güçlü teknoloji altyapısı ile sürekli gelişimi prensip edinerek, Türkiye’nin önemli kamu ve özel kuruluşlarına servis hizmetleri sunmaktadır.

Turex hangi pazarda?

Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş. halka arzı, 1-2 Nisan 2021 tarihlerinde Borsa İstanbul Birincil Piyasa’da 10.30-13.00 saatleri arasında “Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış” yöntemi ile gerçekleştirilecektir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *