Okuyucular soruyor: Metro Turizm Nereye Şikayet Edebilirim?

Metro Turizm nasıl şikayet edebilirim?

Metro Turizm müşteri hizmetlerine 0850 222 34 55 no’lu numaradan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Seyahat firmaları nereye şikayet edilir?

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın başlattığı uygulama ile 40 milyona yaklaşan yerli ve yabancı turist, şikâyet ve önerilerine cevap alabiliyor.

Metro Turizm Öğrenci indirimi var mı?

Metro Turizm öğrenci indirimi Şu an için yok.

Metro Turizm tuvalet var mı?

Evet, neredeyse tüm Metro Turizm otobüslerinde tuvalet var.

Bagaj parası ne kadar otobüslerde?

Çoğu otobüs firması yolcu başına 30 lira ile 50 lira arasında bagaj parası almaya başlamış durumda. Otobüs firması işletmecileri yolcu sayısının yarı yarıya az olmasına rağmen getirilen bagajların normal döneme göre çok fazla olduğunu ve insanların uzun süreli planlar yaparak seyahat ettiklerini belirtiyor.

Metro Turizm araç nerede?

Metro Turizm https://www.metroturizm.com.tr/Home/YolcumNerede Açılan sayfada tek satırlık bir kutu göreceksiniz. Orada sizden bilet referans numarası yada yolcunun seyahat ettiği araç plaka numarası yada yine seyahat edilen aracın sefer numarası girilerek bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kamil Koç nasıl şikayet edebilirim?

Telefonla Kamil KOÇ Müşteri Hizmetlerine Şikayet Bildirmek Kamil KOÇ şikayet telefon numarası 444 0 562 ‘yi tuşlayınız. Ardından “5” tuşuna basıp müşteri temsilcisine bağlanınız.

You might be interested:  Soru: Turizm Konut Alanı Ne Demek?

Otel hakkında şikayet nereye yapılır?

Kültür ve Turizm Bakanlığı yetki alanı içerisinde bulunan; kültür varlıkları, müzeler, turizm tesisleri, otel, restoran, seyahat firmaları hakkında şikâyet, ihbar ve öneriler çağrı merkezine iletilmektedir. Otellerle ilgili direk şikayetler için Tüketici Mahkemelerine başvurmak gerekli.

Alo 176 nedir?

Kültür ve Turizm Bakanlığı İletişim Merkezi Alo 176, vatandaşlarımız ile yerli ve yabancı turistlerin Bakanlığımızla ilgili her türlü bilgi, öneri ve şikayetlerine cevap veriyor. Alo 176 İletişim Merkezinden, Kültür ve Turizm Bakanlığı mevzuatında yer alan tüm konular hakkında bilgi alınabiliyor.

Uçak biletlerinde öğrenci indirimi var mı?

Sadece üyenin kendisi için geçerli olan bu indirimler, aynı rezervasyondaki diğer yolcular için geçerli değildir. Öğrenci yolcu indirimi yurt içi uçuşlarda %20 ve Ercan Havalimanı uçuşlarında ise %15 oranında olan indirim oranı vergi ve harçlar dışındaki baz ücret üzerinden uygulanır.

Passenger kart ne işe yarar?

Passenger Card Metro Turizm’in yolcularına sunduğu ve bilet satış fiyatı üzerinden indirim sağladığı gibi aynı zamanda yolculuklarından puan biriktirmelerini sağlayan bir seyahat programıdır.

Metro hangi şehirlere gidiyor?

Metro Turizm’in en sık tercih edilen ve en popüler olan sefer rotaları ise Adana, Aksaray, Alibeyköy, Ankara, Antalya, Çorum, Erzurum, Gaziantep, İzmir, Kahramanmaraş, Konya, Samandıra, Samsun, Sivas ve Trabzon şehirlerinde gerçekleştirmektedir.

Kamil Koç da tuvalet var mı?

Evet, tüm Kamil Koç otobüslerinde tuvalet var.

Pamukkale Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?

Evet, neredeyse tüm Pamukkale otobüslerinde tuvalet var.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *