Okuyucular soruyor: Altur Turizm Kimin?

Albayrak Turizm’in sahibi kim?

Galatasaray’ın yıllarca yönetiminde bulunan Albayrak, maç müsabakalarını izlerken yaşadığı heyecan ve gol sırasındaki sevinciyle de biliniyor. 3. Havalimanı’nın ulaşım ihalesinde teklif veren şirketler arasında ön plana çıkan Altur Turizm’in sahibi Abdurrahim Albayrak ‘ın dikkat çeken bir hayat hikayesi var.

Albayrak Holding sahipleri nereli?

Babasının adı Sadık, annesinin adı Kıymet’tir. Serhat adında bir ağabeyi olan Albayrak aslen Trabzon’un Dernekpazarı ilçesinin Yenice köyündendir.

Altur Turizm kaç aracı var?

Magirus marka bir minibüsle servis taşımacılığına başlayan ve günümüze gelindiğinde 6 bin 500 araçlık taşıma filosu ile servis hizmeti sunan ALTUR ‘un Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Albayrak ile ALTUR ‘un kuruluşundan bugünlere geliş serüvenini konuştuk.

Altur Turizm Genel Müdürü kim?

Yönetim Kurulu

Şirket Müdürü Adı Soyadı : ABDURRAHİM ALBAYRAK
Görev Süresi :

Albayrak Holding nerede?

Transbas Trabzon Serbest Bölgesi de Trabzon Limanı içerisinde yer almaktadır. Grup, 2014 yılında Somali’deki Mogadişu Limanı ve 2018 yılında Gine’deki Konakri Limanı’nın işletmelerini üstlenmiş ve hâlen lojistik faaliyetlerine devam etmektedir.

Tureks Turizm Taşimacilik a ş kimin?

KİLER HOLDİNG A. Ş.

Abdurrahim Albayrak boyu kaç?

Abdurrahim Albayrak

Gerçek Adı Abdurrahim Albayrak
Doğum Tarihi 13.06.1954 (67 yaşında)
Burç İkizler
Boy 1.77
Kilo 95

Ayturun sahibi kim?

Şti. 1972 yılında bireysel otobüsçülük ile taşımacılık sektörüne başlayan Mustafa Naci ALTAY ve Kasım Tahsin BALABAN, 1994 yılında Aytur Turizm Taşımacılık ve Ticaret Ltd.Şti. ‘ni kurarak güçlerini birleştirmiştir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *