Okuyucular soruyor: Ak Turizm Kimin?

AK Aksu Turizm kimin?

Aksu Turizm,1970 yılında Mehmet Kuybu tarafından Kahramanmaraş’ta kurulmuştur. Yönetim kurulu başkanı yine kurucu Mehmet Kuybu iken genel müdürlük görevini ise Ömer Güngör üstlenmektedir.

AK Aksu Turizm nerenin firması?

Kahramanmaraş merkezli Aksu Turizm ‘in yönetim kurulu başkanı ve sahibi Mehmet Kuybuk, genel müdürü Ömer Güngör’dür. Kahramanmaraş-Ankara, Kahramanmaraş-Antalya, Kahramanmaraş-Adana, Kahramanmaraş-İstanbul, Kahramanmaraş-İzmir rotalarında otobüs seferleri bulunmaktadır.

Ak Turizm ne zaman kuruldu?

Ak Turizm,1993 yılında Ali Kurtul tarafından Kahramanmaraş’ta kurulmuştur.

Ede Turizm kimin?

Kahramanmaraşlı girişimciler Mehmet Tekinşen, Abdülkadir Küçükdevlet ve Coşkun Dağ’ın bir araya gelerek kurdukları Ede Turizm, Kahramanmaraş Şehirlerarası Otobüs Terminalinde bugün düzenlenen açılış programının ardından ilk seferlerine başladı.

Istanbul Kahramanmaraş otobüs ile kaç saat?

İstanbul Kahramanmaraş otobüs bileti ile ilgili sorular En kısa otobüs seyahati 10 saat 30 dakika sürmektedir. İstanbul Kahramanmaraş arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir? İstanbul ve Kahramanmaraş arasında 15 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir.

Kahramanmaraş’a hangi otobüs firmaları gidiyor?

Kahramanmaraş Seferi Yapan Otobüs Firmaları

  • Adıyaman Anka.
  • Adıyaman Gülaras.
  • Adıyaman Öz Gülaras Turizm.
  • Ak Turizm.
  • Aksu Turizm.
  • Astor Seyahat.
  • Best Van.
  • Best Van Turizm.

Kahramanmaraş Ede Turizm sahibi kim?

Kahramanmaraşlı EDE TURİZM, sektöre ‘MERHABA’ dedi! Firma yeni olsa da, kurucu ortakları çekirdekten otobüsçü. Mehmet Tekinşen, Abdülkadir Küçükdevlet ve Coşkun Dağ, bundan böyle deneyimlerini kendi firmaları Ede Turizm ‘e taşıyacak. 14 otobüsle hizmete başlayan firma, 2020’de 10 otobüs daha alacak.

You might be interested:  FAQ: Alternatif Turizm Ne Demek?

Kahramanmaraş Ede Turizm ne zaman kuruldu?

2019 yılında kurulan Kahramanmaraş merkezli otobüs firması Ede Turizm, geniş filosu ile yaygın sefer ağına sahiptir. Modern ve yenilikçi ulaşım hizmeti ile Kahramanmaraş ve çevre bölgesine yüksek standartta otobüs seferleri sağlamaktadır.

Kahramanmaraş ede ne demek?

Erzurum’un Dadaş, Elazığ’ın Gakkoş kelimeleri gibi ” Ede ” kelimesi’de Kahramanmaraş ‘a aittir. Anlamı ise Abi, ağabey’dir. Büyük Küçük Erkek Kardeşler ve Arkadaşlar birbirine ” Ede ” ifadesini kullanabilirler.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *