Istanbul Il Kültür Ve Turizm Müdürü Kim?

Dr Coskun Yilmaz kimdir?

İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü. Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi. 1985’de Ordu İmam Hatip Lisesi’ni, 1989’da İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nü bitirdi. 1994’de M.Ü. 2012’de Marmara Üniversitesi’nde Atatürk Eğitim Fakültesi Tarih Öğretmenliği Anabilim Dalı’nda öğretim üyeliğine başladı.

Il kültür müdürü kim?

Fatih Taşdelen, İl Kültür ve Turizm Müdürü oldu.

Coşkun Yılmaz nereli?

Coşkun Yılmaz

Kişisel bilgileri
Tam adı Coşkun Yılmaz
Doğum tarihi 24 Mart 1983
Doğum yeri Iğdır, Türkiye
Mevkii Forvet

17 

Dr Coşkun Yılmaz kaç yaşında?

Coşkun Yılmaz, 1966 doğumlu.

Kayı inşaat sahibi kimdir?

Coşkun Yılmaz kimdir Haberi Taahhüt, mühendislik, tasarım ve inşaat hizmetlerinde bulunan Kayı Holding, 25’inci yılına özel düzenlediği toplantıda konuşan Kayı Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Yılmaz, “Şu an 6 bin çalışanımızla 20’ye yakın ülkede, 65 noktada Kayı bayrağını dalgalandırıyoruz” dedi.

Ankara il Kültür ve Turizm Müdürü kim?

Trabzon İl Kültür ve Turizm Müdürü olarak görev yapan Ali Ayvazoğlu, Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ‘ndeki görevine, Bursa İl Kültür ve Turizm Müdürü olarak atanan Kamil Özer’den aldığı devir teslim ile başladı.

Muş il kültür ve turizm müdürü kimdir?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı’nda boş bulunan kadrolara yapılan atamalar kapsamında Muş İl Müdürlüğü görevine Mehmet Şengül atandı.

Ercan Yamen kimdir?

Adnan Zanburkan’ın ardından İl Kültür Ve Turizm Müdürlüğüne vekalet eden Ercan Yamen, Şubat 2018 tarihinden beri bu görevi yapıyordu. 2004 yılından beri İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan, öncesinde ise İl Kültür Müdürlüğü görevini yürüten Ercan Yamen, çekirdekten yetişmiş bir bürokrat.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *