Hızlı Cevap: Turex Turizm Sahibi Kim?

Tureks Turizm Taşimacilik kimin?

Denizli Belediyesi’ne ait şehir içi halk otobüsleri, belediye tarafından birkaç yıl önce özelleştirilerek Turex Turizm A.Ş.ye devredildi. Denizli’nin ulaşım alanında önemli bir yer tutan Turex Turizm ‘in sahipleri ise Kiler kardeşler.

Tureks Turizm kimdir?

Turex Turizm A.Ş. kurulduğu 2002 tarihinden bugüne turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı alanlarında; profesyonel yönetimi, uzman şoför kadrosu ve güçlü teknoloji altyapısı ile sürekli gelişimi prensip edinerek, Türkiye’nin önemli kamu ve özel kuruluşlarına servis hizmetleri sunmaktadır.

Turex hangi pazarda?

Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş. halka arzı, 1-2 Nisan 2021 tarihlerinde Borsa İstanbul Birincil Piyasa’da 10.30-13.00 saatleri arasında “Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış” yöntemi ile gerçekleştirilecektir.

Turex ne dir?

kurulduğu 2002 tarihinden bugüne turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı, filo araç kiralama, özel yapım araç kiralama, şehir içi çevre temizliği ve iş makinası kiralanması alanlarında; profesyonel yönetimi, uzman şoför kadrosu ve güçlü teknoloji altyapısı ile sürekli gelişimi prensip edinerek, Türkiye’nin önemli kamu

Turex Turizm ne zaman işlem görecek?

Halka arz edilen 22.500.000 TL nominal değerli paylar 08/04/2021 tarihinden itibaren Ana Pazar’da 12 TL/pay baz fiyat, ” TUREX.E” kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır.

Turex kaç lot?

Tureks Turizm halka arzında 22,500,000 adet pay halka arz edilirken, kişi başına 30 lot dağıtım gerçekleşti.

You might be interested:  Turizm Otelcilik Mezunları Ne Iş Yapar?

Turex in kaç arabası var?

Filolarındaki araç sayısının toplam olarak 1500 adete ulaştığının bilgisini veren Celal Kalkan, “Bu yıl personel taşımacılığında yakaladığımız seviyeden de memnunuz. Bizim için bu yıl keyifli geçiyor.

Turex ne zaman halka arz?

1-2 Nisan 2021 tarihlerinde Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.’nin halka arzı Borsa İstanbul Birincil Piyasa’da “Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış” yöntemi ile yapılacaktır. Halka arz fiyatı 12 TL’dir.

Tureks Turizm halka arz oransal mi?

Turex Turizm Halka Arz Oluyor 8.000.000 adet sermaye artırımı ve 14.500.000 adet de ortak satışı yöntemiyle olmak üzere toplamda 22.500.000 adet payın halka arz edileceği halka arzın büyüklüğü 270.000.000 TL olacak. Halka arz edilecek paylar ile şirketin halka açıklık oranı %20,83 olacaktır.

QUA Granite hangi pazarda?

Qua Granite, Bist Yıldız Pazar ‘da işlem görmeye başladı – Yatırım Kulübü | 09.04.2021 – YouTube.

Turex hangi bankadan alınıyor?

TUREKS TURİZM HALKA ARZ HANGİ BANKADAN, NE ZAMAN? OYAK Yatırım liderliğinde gerçekleşecek olan Tureks Turizm halka arz için 2 gün boyunca talep toplanacak.

Turex Hisse adı nedir?

Tureks Turizm Tasimacilik AS ( TUREX )

Turex kaç kişi başvurdu?

TUREX.HE koduyla işlem görecek Son eşit dağıtım halka arz olan Işık Plastik halka arzında 450 bin katılım olmuştu. Halka arz sonrası MKK verilerine göre Borsa İstanbulun yatırımcı sayısı ani artış göstermişti.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *