Hızlı Cevap: Tatlıses Turizm Ne Oldu?

Tatlıses Turizm devam ediyor mu?

1995 yılında kurulan Tatlıses Turizm, Adana, Suruç, Afyon, Aksaray, Çanakkale, Antalya, Ankara, Bolu, Bursa, İstanbul, Gaziantep, İzmir, İzmit, Sakarya, Zonguldak, Uşak ve Yalova’ya düzenlediği karşılıklı seferleri ile hizmetlerine devam etmektedir.

Tatlıses Turizm sahibi kimdir?

İbrahim Tatlıses ‘in sahip olduğu şirketler; gıda, film, yapım, turizm, havacılık ve yayıncılık grubu dallarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tatlıses Turizm ne zaman kuruldu?

1995 yılında faaliyete başlayan Tatlıses Turizm, sürekli yenilenen otobüs filosu ve yenilikçi anlayışıyla hizmet veriyor.

Urfa hassoy sahibi kimdir?

Şanlıurfa Hassoy işletme sahibi olan Osman Asoğlu,” Otobüslerimiz Seferikoçhisar yakınlarında camları kırıldı Türkiye’nin her yerinde bu var.

Ibrahim tatlıses kaç kez evlendi?

Toplam 4 evliliğinden 7 çocuğu olan İbrahim Tatlıses ‘in çocukları; İdo Tatlıses, Melek Zübeyde Tatlı, Dilan Çıtak, Ahmet Tatlı, Elif Ada Tatlı, Gülden Tatlı, Gülşen Tatlı’dır.

Mehmet Daş aslen nereli?

Mehmet Taş

Kişisel bilgileri
Doğum yeri Mersin, Türkiye
Boyu 1,78 m (5 ft 10 in)
Mevkii Orta saha
Kulüp bilgileri

21 

Ibrahim tatlıses nerelidir kaç doğumludur?

1952 yılında Şanlıurfa’da doğdu. İbrahim Tatlıses ‘in annesi Kürt, babası Araptır. “Tatlı” olan soyadını ” Tatlıses ” olarak değiştirdi. Yedi çocuklu ve fakir bir ailenin çocuğuydu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *