FAQ: Pamukkale Turizm Bilet Iptali Nasıl Yapılır?

Pamukkale bilet iptal ediliyor mu?

Yolcularımız satış of islerimiz, çağrı merkezimiz, web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden, hareket saatinden 6 saat öncesine kadar bilet değişiklik ve iptal işlemlerini koşulsuz olarak yapabilirler.

Pamukkale bilet iptal edince para geri gelir mi?

Pamukkale bilet iptali geri ödemesi maksimum 7 gün içinde yapılır. Kişi para iadesi almak istiyorsa, yazıhaneden alınan kağıt biletleri yolculuk saatinden en geç 6 saat önce iptal etmelidir.

Yanmaz bilet ne demek?

Yanmaz Bilet, biletli olduğu otobüsü çeşitli sebeplerle kaçıran yolcularımıza yeniden yolculuk hakkı tanıyan bilet sistemidir. Yanmaz Bilet, bilet satışı esnasında, bilet bedelinden ayrıca alınan ücreti farkı ile oluşturulmaktadır.

Pamukkale kaç yaş ücretsiz?

0-6 yaş ücretsiz, 6-12 yaş 13 TL olarak ücretlendirilmektedir. Pamukkale Kleopatra antik havuzunda müzekart geçerli değildir.

Otobüs bileti iptali nasıl olur?

Biletinizi üye hesabınızla satın aldıysanız; ‘Biletlerim’ menüsünden iptal etmek istediğiniz biletinizin pnr numarasına tıklayıp biletinizi görüntüleyebilir ve ‘ İptal Et’ butonu ile biletinizin iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Pamukkale Jumbo nedir?

Jumbo sefer araçları normal sefer aralarına göre daha özel donanımlara sahip araçlardır. Jumbo sefer araçlarında, standart şehirlerarası otobüsler de bulunan 41 adet koltuk sayısı 34 adet koltuğa düşürülerek yolcular için daha geniş bir alan sağlamıştır.

You might be interested:  Soru: Turizm Işletmeciliği Ne Iş Yapar?

Bilet referans no nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinizde ya da satın aldığınızda size verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur.

Açık bilet ne demektir?

Açık bilet, belirli bir süre sınırı içerisinde istenilen an kullanılabilen, üzerinde tarih olmayan seyahat belgesidir. Aynı zamanda satın alınan biletin iptali gibi durumlarda bilet açığa alınarak iptal durumunda oluşan maddi zarar engellenebilir.

Kamil Koç biletimi nasıl iptal ederim?

Biletin iade ve iptal işlemini farklı yollardan hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

  1. 444 0 562 çağrı merkezinden.
  2. Kâmil Koç firması acentelerinden.
  3. Android ve iOS mobil uygulamasından.
  4. Resmi internet sitesinden bilet iptalini gerçekleştirebileceksiniz.

Kamil Koç bilet iptal kaç saat?

Satın alınan biletlerin iptal işlemleri hakkında;Seferlerimizde sınırlı sayıda yolcu taşınabilmesi sebebiyle, seyahat etme zorunluluğu olan diğer yolcularımızın hakkına saygı göstermek adına, biletleriniz seferden 1 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edilebilir.

Uçak bileti değişikliği nasıl yapılır?

Biletini acente veya çağrı merkezinden almış misafirlerimizin ise değişiklik işlemleri için 0888 228 12 12 numaralı çağrı merkezimizi aramaları gerekir. Değişiklik kurallarının detayları için genel kurallar bölümünde “Rezervasyon Değişikliği ve Bilet İptali” başlığını incelemenizi öneririz.

Otobüslerde kaç yaş ücretsiz 2020?

8. 6 yaş altında olan çocuklar ücretsiz olarak seyahat edebilir. 6 yaş ve üzeri çocuklar ücrete tabidir.

Pamukkaleye giris kimlere ucretsiz?

65 yaş ve üstü ile 18 yaş ve altı vatandaşlara müze yerlerinin ücretsiz olduğunu ifade eden DENTUROD Başkanı Şen, “ Pamukkale ören yerine giriş ücreti 80 TL’den 110 TL’ye çıktı.

Pamukkale giriş ücreti kimlere ücretsiz?

2021 yılı Pamukkale Travertenleri giriş ücreti 110 TL olarak belirlenmiş. 18 yaş altı Öğrenci ve MEB Öğretmenleri için Pamukkale giriş ücreti bulunmuyor. Ücretsiz yararlanabiliyorlar.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *