FAQ: Çanakkale Truva Turizm Nasıl?

Truva Turizm sahibi kim?

Çanakkale Truva Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Kılıç, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Demir, Genel Müdür Şenol İpek, Şirket Koordinatörü Yeşim Monus, İşletme Müdürü Ferdi Özerdem, Bursa Bölge Müdürü Nedim Yoldaş, Bursa Truva Yazıhanesi Sahibi Mehmet Top, Truva Petrol Restoran İşletme Müdürü Levent Kılıç,

Çanakkale Truva Turizm Yolcum nerede?

Çanakkale Truva Turizm Yolcum Nerede uygulamasını kullanmak için http://www.truvaturizm.com/?syf= Yolcum – nerede soldaki bağlantıya tıklayınız. Açılan sayfada kalkış ve varış yerini seçerek yada yolcunun aracın bulunduğu araç plaka numarasını girerek görebilirsiniz.

Çanakkale’ye hangi otobüs firmaları gidiyor?

Çanakkale Seferi Yapan Otobüs Firmaları

  • Adana Villa Turizm.
  • Alaşehir Sarıkız Turizm.
  • Arena Turizm.
  • As Adana Seyahat.
  • Astor Seyahat.
  • Çanakkale Truva.
  • Çanakkale Truva Turizm.
  • Efe Tur.

Truva Çanakkale istanbul kaç saat?

istanbul çanakkale – truva arası mesafe: 316 kilometre. istanbul çanakkale – truva arası süre: 4 saat 37 dakika.

Truva Turizm ne zaman kuruldu?

1995 yılında kurulan ve 26 yıldır Seyahat hizmetleri veren Truva Turizm sektörde uzun yıllar hizmet vermiş turizm profesyonelleri tarafından kurulmuştur.

Truva Turizm Hangi şehirlere gidiyor?

Çanakkale Truva otobüs firmasının en sık sefer düzenlediği şehirler ve ilçeler ise İzmir, İstanbul, Çanakkale, Antalya, Aydın, Ayvalık, Babaeski, Bandırma, Bodrum, Çorlu, Akçay, Aliağa, Gebze, Eskişehir, Edirne, İzmit, Muğla, Kırklareli, Yatağan, Bursa, Ankara, Isparta, Yalova ve Tekirdağ.

You might be interested:  Sık sorulan: Turizm De Ne Yapılır?

Çanakkale Otogar Truva atı arası kaç km?

Truva Atı Çanakkale Otogar arası mesafe, Truva Atı Çanakkale Otogar yol haritası, Truva Atı Çanakkale Otogar kaç saat kaç km. Truva atı Çanakkale Otogar arası mesafe: 5 kilometre. Truva atı Çanakkale Otogar arası süre: 11 dakika.

Truva şu an nerede?

Çanakkale Boğazı’nın güneybatı ağzının hemen güneyinde ve Kaz Dağı’nın kuzeybatısında bulunan bir şehirdir. Homeros tarafından yazıldığı sanılan iki manzum destandan biri olan İlyada’da bahsi geçen Troya Savaşı’nın gerçekleştiği antik kenttir.

Istanbul’dan Çanakkale’ye bilet ne kadar?

En ucuz İstanbul – Çanakkale otobüs bileti 110,00 TL’dir.

Çanakkale istanbul kaç saat otobusle?

Çanakkale – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 6 saat 22 dakika sürmektedir.

Çanakkale Ankara arası otobüsle kaç saat sürer?

Ankara – Çanakkale Popüler Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları Ankara – Çanakkale Arası Otobüsle Kaç Saat: 9 Saat 52 Dakika.

Çanakkale Silivri otobüs kaç saat?

Çanakkale – Silivri (İstanbul) arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 5 saat 3 dakika sürmektedir.

Silivriden Çanakkaleye kaç saatte gidilir?

İstanbul Silivri ile Çanakkale arası kaç km yaklaşık olarak toplam 266 Kilometre mesafededir. İstanbul Silivri ile Çanakkale arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 4 saat 41 dk sürecektir.

Silivri Çanakkale kaç saat sürüyor?

Sİlİvrİ Çanakkale arası mesafe: 571 kilometre. Sİlİvrİ Çanakkale arası süre: 8 saat 11 dakika. Aşağıdaki bölümlerden Sİlİvrİ Çanakkale arası yol haritasına ulaşabilir, Sİlİvrİ noktasından Çanakkale ulaşım noktasına nasıl gidilir detaylı yol tarifi ve zaman bilgisine erişebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *