FAQ: Anadolu Turizm Otobüsleri Nasıl?

Anadolu otobüs firmasının sahibi kimdir?

Anadolu Ulaşım A.Ş., 4 Haziran 2003 tarihinde Orhan Erdoğmuş tarafından kurulan şehirlerarası otobüs şirketi. Türü anonim şirkettir.

Anadolu turizmde altın bilet ne demek?

Mobil Uygulama ödeme sayfasında altın bilet seçeneği aktif olarak gelmektedir, altın özelliği ile biletinizi sigortalayarak, sefer saatini kaçırmanız durumunda 1 saat içerisinde 0850 333 35 64 çağrı merkezini arayarak ücretsiz olarak yeni biletinizi düzenletebilirsiniz.

Anadolu Turizm nereden nereye?

Uşak merkezli bir firma olarak Uşak’tan harekete geçen seferlerde de yolcuların ilk tercihlerinden biri olan Anadolu Ulaşım ‘ın en popüler durakları ise şunlardır: Antalya, Bursa, İstanbul, Ankara, Konya, Adana, Eskişehir, Isparta, Kayseri, Gaziantep, Samsun, Mersin, İzmit ( Kocaeli ), Denizli, Sakarya ( Adapazarı ),

Anadolu Ulaşım bilet iptali nasıl yapılır?

Anadolu Bileti Nasıl İptal Edilir?

  1. Siteye üye girişi yapmak,
  2. Biletlerim bölümünden bilet sorgulaması yaparak, bilet bilgilerini açmak,
  3. Bilet pnr numarasını seçerek, iptal et butonunu seçmek,
  4. İptal et butonu ile işlem onayı vererek işlemi sonlandırmak,

Anadolu ile Pamukkale birleşti mi?

Şirketimiz 2012 yılı itibari ile “ Anadolu Keyifli Yolculuk” markasını Pamukkale Turizm’e devir ederek karayolu ile yolcu taşımacılığı sektöründen ayrılmıştır.

You might be interested:  FAQ: Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi Nerede?

Orhan Erdoğmuş kim?

Orhan Erdoğmuş kimdir? 1943 yılında Kütahya Gediz ilçesine bağlı Erdoğmuş köyünde doğdu. Daha sonra ailesi ile birlikte Uşak’a göç etti. O gün, 64 AR 605 plakalı özel otomobiliyle Uşak Otogarı’ndaki işyerine giden Anadolu Seyahat firması sahibi Orhan Erdoğmuş, garaj kavşağında bir kişinin silahlı saldırısına uğradı.

Istanbul Uşak otobus bileti ne kadar?

En ucuz İstanbul – Uşak otobüs bileti 162,00 TL’dir.

Kamil Koç nasıl şikayet edebilirim?

Telefonla Kamil KOÇ Müşteri Hizmetlerine Şikayet Bildirmek Kamil KOÇ şikayet telefon numarası 444 0 562 ‘yi tuşlayınız. Ardından “5” tuşuna basıp müşteri temsilcisine bağlanınız.

Pamukkale Yolcum nerede sorgulama?

Yolcum nerede sistemini kullanabilmeniz için ilk yapmanız gereken işlem Pamukkale Turizm’in resmi internet sitesine ulaşmanız. Yolcunuz nerede hemen öğrenmek için Tıklayınız.

  • Kalkış noktası seçiniz.
  • Varış noktassı seçiniz.
  • Sefer listesinden kalkış saati ve araç plakasını seçiniz.

Didim Eskisehir otobüs kaç saat?

Eskişehir Didim arası otobüsle kaç saat? En kısa otobüs seyahati 8 saat 30 dakika sürmektedir.

Denizli Uşak arası otobüsle kaç saat?

Denizli – Uşak Arası Otobüsle Kaç Saat: 2 Saat 30 Dakika.

Internetten alınan otobüs bileti nasıl iptal edilir?

Biletall.com üzerinden otobüs bileti sekmesinden bilet satın aldıysanız, sitenin üst tarafında bulunan ‘ İptal /İade’ menüsü seçilir. Açılan ekrana Pnr no ve yolcu soy isim ya da telefon numarası girilerek bilet görüntülenir. ‘İade et’ butonu ile biletin iptali ve işlem yapılan hesaba iadesi yapılır.

Aldığım otobüs biletini nasıl iptal ederim?

Bu içeriği faydalı buldunuz mu? Satın aldığım otobüs biletini nasıl iptal edeceğim? Biletinizi üye hesabınızla satın aldıysanız; ‘Biletlerim’ menüsünden iptal etmek istediğiniz biletinizin pnr numarasına tıklayıp biletinizi görüntüleyebilir ve ‘ İptal Et’ butonu ile biletinizin iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

You might be interested:  FAQ: Kültür Ve Turizm Bakanlığı Ne Iş Yapar Kısaca?

Otobüs bileti bilet iptal kaç saat önce?

Otobüs firmaları ve bilet satışı yapan tüm kurumlar, Karayolu Taşıma Yönetmeliği’ne uymak durumdadır. Bu yönetmeliğin Madde 36.8’e göre bilet iptalleri için yolcuların seferden 24 saat öncesine kadar iptal talep etme hakları bulunmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *