Astor Turizm Sahibi Kim?

Astur Turizm sahibi kimdir?

Astur Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Büyükdanabaş araç yatırımlarına yönelik Taşıma Dünyası’na özel açıklamalarda bulundu. 35 yıldır taşımacılık alanında faaliyet gösterdiklerini belirten Sinan Büyükdanabaş, “Firmamız İstanbul, Çorlu, Tekirdağ, Lüleburgaz, Çerkezköy de faaliyet gösteriyor.

Astor hangi şehrin?

Astor, 2005 yılında üretim hayatına başlayan TRANSTEK Transformator ‘ un güçlü altyapısı ve daha önce Türkiye’nin önde gelen şehirlerarası otobüs firmalarından birinin bünyesinde hizmet vermiş tecrübeli ekip ruhunu birleştirerek 19.11.2009 tarihinde ” Halka Hizmet,Hakk’a Hizmettir ” anlayışıyla ŞANLIURFA ve TÜRKİYE ‘

Astor Turizm nereye ait?

Astor Seyahat Hakkında Şanlıurfa’nın önde gelen otobüs firmalarından biri olan Şanlıurfa Astor Turizm, 42 araçlık otobüs filosuyla hizmet vermektedir. Şanlıurfa Astor Turizm, Gaziantep, Osmaniye, Adana, Kayseri, Ankara, İstanbul gibi birçok şehrimize seferler düzenlemektedir.

Urfa hassoy sahibi kimdir?

Şanlıurfa Hassoy işletme sahibi olan Osman Asoğlu,” Otobüslerimiz Seferikoçhisar yakınlarında camları kırıldı Türkiye’nin her yerinde bu var.

Metro Turizmin gerçek sahibi kim?

Metro Turizm, Kasım 1992’de Galip Öztürk tarafından kurulmuş şehirlerarası otobüs firması. Bünyesinde 415’i firmaya ait, toplamda 1303 otobüs bulunmaktadır. 2012 yılında yaklaşık 20 milyon yolcu taşımışlardır. 70’ten fazla ile karşılıklı seferleri vardır.

Has Turizm hangi ilin?

Hatay merkezli kurulan Has Turizm, seferleri ile bugün ülkenin pek çok bölgesine ve pek çok yurt dışı destinasyona yüksek nitelikli ulaşım hizmeti sağlıyor. Bir dönem Hac ulaşımı konusunda uzmanlaşan firma, artık uluslararası yolcu taşımacılığında da iddialı.

You might be interested:  Turizm Ne Demektir?

Gaziantep Ankara otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Gaziantep – Ankara otobüs bileti 100,00 TL’dir.

Astor Urfa istanbul kaç saat?

Şanlıurfa – İstanbul Popüler Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Astor Seyahat 210,00 TL 18 Saat 32 Dakika
Can Diyarbakır Turizm 210,00 TL 18 Saat 22 Dakika
Metro Turizm 210,00 TL 18 Saat 40 Dakika
Özlem Diyarbakır 210,00 TL 18 Saat 40 Dakika

Astor kimdir?

Astor Pantaleón Piazzolla, 11 Mart 1921, Mar del Plata’da doğdu. Arjantinli bandoneoncu ve Tango Nuevo’nun kurucusudur. O günlerin en ünlü iki tango topluluğu için 200’den fazla parça düzenledi ve Buenos Aires Üniversitesi’nde konser veren ilk tango müzisyeni oldu.

Gaziantep Bursa kaç saatte gidilir?

Gaziantep – Bursa arası otobüs yolculuğu ortalama 14sa 31dk sürmektedir.

Hassoy Turizm nerenin?

Urfa’nın Karaköprü ilçesinde yer alan Hassoy turizm, şehirlerarası yolculuk için oluşturmuş olduğu filosu ile hizmet vermeye devam ediyor. Alanya, Adana, Anamur, Afyon, Aksaray, Bursa, Devrek, Balıkesir, Bilecik, Bakaçakkadı, Gemlik, İzmir, Tarsus ve daha çok sayıda il ve ilçede şubesi bulunuyor.

Urfaya hangi otobüsler gidiyor?

Şanlıurfa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

  • Adıyaman Gülaras.
  • Adıyaman Öz Gülaras Turizm.
  • Adiyaman Ünal.
  • Astor Seyahat.
  • Best Van.
  • Can Diyarbakır Turizm.
  • Cizre Nuh İtimat.
  • Devran.

Tatlıses Turizm Ne oldu?

Şanlıurfa’da yıllardır faaliyet gösteren Tatlıses Turizm ismini Hassoy Turizm olarak değiştirdi. Davamız henüz sonuçlanmadı ve devam ediyor ama biz İbrahim beyin isteği doğrultusunda Tatlıses Turizm ismini Hassoy Turizm olarak değiştirdik.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *