FAQ: Albayrak Turizm Seyahat Inşaat Ticaret Aş Kimin?

Hacı Ahmet Albayrak aslen nereli?

Ahmet Albayrak, 1952, Of, Trabzon doğumlu, iş adamıdır. Bir aile şirketi olarak kurulan ve 1982 yılına kadar inşaat sektörü ile büyüyen Albayrak Grubu ortaklarındandır ve halen yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütmektedir. Yeni Şafak gazetesi TVNET televizyonunun imtiyaz sahibidir.

Serhat Albayrak Kimdir Vikipedi?

Turkuvaz Medya Grubu’nun CEO’sudur. Yeni Şafak’ın eski yazarı Sadık Albayrak’ın oğlu, Berat Albayrak’ın ağabeyidir. Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Bankacılık ve finans alanında doktora yaptı.

Albayrak kime ait?

Albayrak Medya Grubu

Tip Özel Kurum
Tür Medya
Kuruluş 1998
Kurucu Ahmet Albayrak
Genel merkezi İstanbul, Türkiye

Altur un sahibi kim?

Havalimanı’nın ulaşım ihalesinde teklif veren şirketler arasında ön plana çıkan Altur Turizm’in sahibi Abdurrahim Albayrak’ın dikkat çeken bir hayat hikayesi var.

GZT grup kimdir?

GZT, Yeni Şafak Gazetesi ‘nin bağlı olduğu holding çatısı altında kurulan sosyal medya platformu tarzı bir içerik portalıdır. GZT son olarak bir futbol takımına sponsor olarak adından söz ettirmeyi başardı. Peki, GZT ‘nin sahibi kim? GZT ‘nin sahibi Albayraklar Grubu ‘dur.

Berat Albayrak Türk mü?

Berat Albayrak (d. 21 Şubat 1978, İstanbul), Türk iş adamı ve siyasetçidir. Türkiye Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ile Türkiye Hazine ve Maliye Bakanı olarak görev yapmıştır. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Esra Erdoğan ile evlidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *