Çeşme Seyahat Üçkuyular Nerede?

Izmir çeşme arası nasıl gidilir?

İzmir şehir merkezinden iki ayrı otobüs kullanarak Çeşme ‘ye belediye otobüsü ile gidilebiliyor. 984 numaralı Fahrettin Altay-Urla otobüsünü kullanarak Urla’da indikten sonra 760 numaralı Urla- Çeşme otobüsü ile Çeşme ‘ye gidebilirsiniz. Her iki otobüste de İzmirim Kart kullanılıyor.

Çeşme Ilıca ya nasıl gidilir?

Çeşme Seyahat otobüsleri İzmir Otogar ve Üçkuyular Semt Garajı’ndan kalkıyor. Otobüsün tek yön bilet ücreti 17₺. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan HAVAŞ otobüslerini kullanarak Çeşme Otogar’a geldikten sonra Ilıca-Alaçatı dolmuşlarıyla plaja ulaşım sağlanıyor.

Izmir çeşme otobüs ile kaç saat?

İzmir – Çeşme arası otobüs ile ne kadar sürüyor? İzmir – Çeşme arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

Fahrettin Altay dan Alaçatıya nasıl gidilir?

Bu yol için önce 984 numaralı Fahrettin Altay -Urla otobüsüne binip Urla’da inmeniz gerekiyor. Buradan da 760 numaralı Urla-Çeşme otobüsüne binerek Alaçatı ‘da inebilirsiniz. İzmirim Kart iki otobüste de geçerli. Bu kartı şehirdeki tüm satış noktalarından ve dolum gişelerinden satın alabilirsiniz.

Izmir otogar Çeşme kaç lira?

İzmir Otogarı İlçeler Terminali’nden Çeşme Seyahat Otobüs firması ile 29 TL’ye,( sabah 07:00 den akşam 22:00’a kadar her saat otogardan Çeşme ‘ye otobüs kalkmaktadır.)

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Seyahat Sağlık Sigortası Fiyatları Ne Kadar?

Izmir otogar Çeşme arası kaç saat?

İzmir Çeşme İzmir Otogar arası mesafe: 112 kilometre. İzmir Çeşme İzmir Otogar arası süre: 1 saat 9 dakika. Aşağıdaki bölümlerden İzmir Çeşme İzmir Otogar arası yol haritasına ulaşabilir, İzmir Çeşme noktasından İzmir Otogar ulaşım noktasına nasıl gidilir detaylı yol tarifi ve zaman bilgisine erişebilirsiniz.

Çeşme Ilıca Plajı Ücretli mi?

Ilıca halk plajı girişi ücretsizdir. Şezlong isterseniz eğer 10 TL ücret ödeyerek alabilirsiniz. Diğer ücretli plajlar ise 15 TL giriş ücretleri var ve şezlong dahildir.

Çeşme Ilıca Plajı Ücretli mı?

Çeşme Ilıca Plajı Çeşme ‘nin en popüler plajlarından birisidir. Halka açık ve ücretsiz plaj olan Ilıca Plajı haftasonları ve Ağustos ayı boyunca kalabalık plajlardan birisidir.

Alaçatı Halk Plajı nasıl gidilir?

Alaçatı Halk Plajı ‘na nasıl gidilir? Alaçatı Port’a girmeden ana yol üzerinden devam ediyorsunuz, Uniqe Alaçatı bölgesini geçtikten sonra sol tarafta tabelaları göreceksiniz. Alaçatı Deliklikoy’a yetişmeden hemen önce yer alan Alaçatı Halk Plajı ücretsizdir. Aracınız ile deniz kenarına kadar gidebilirsiniz.

Istanbul Çeşme otobüs ile kaç saat?

İstanbul – Çeşme Arası Otobüsle Kaç Saat: 9 Saat 11 Dakika.

Izmir çeşme arası ne kadar sürer?

İzmir Merkez Çeşme Merkez Arası Tam 86,8 KM ‘dir. Arabayla ortalama 59 Dk. ‘da gidilmektedir. En az yakan araba gidiş dönüş 40 TL yakıt tüketmektedir. En çok yakan araba gidiş dönüş 210 TL yakıt tüketmektedir.

Fahrettin Altay Çeşme kaç saat?

Fahrettin Altay İzmir Çeşme arası mesafe: 80 kilometre. Fahrettin Altay İzmir Çeşme arası süre: 59 dakika. Aşağıdaki bölümlerden Fahrettin Altay İzmir Çeşme arası yol haritasına ulaşabilir, Fahrettin Altay İzmir noktasından Çeşme ulaşım noktasına nasıl gidilir detaylı yol tarifi ve zaman bilgisine erişebilirsiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Schengen Vizesi Için Seyahat Sağlık Sigortası Ne Kadar?

Urla’dan Alaçatıya nasıl gidilir?

Öncelikle Urla ‘ya gitmek için, Fahrettin Altay’ dan kalkan 725 numaralı F. Altay- Urla otobüsüne binin. Urla ‘ya varınca da 760 numaralı Urla -Çeşme otobüsü ile Alaçatı ‘ya geçebilirsiniz.

Izmir Alaçatı otobüs kaç saat?

İzmir – Alaçatı arası otobüs ile ne kadar sürüyor? İzmir – Alaçatı arası otobüs yolculuğu ortalama 10sa 53dk sürmektedir.

Alaçatı uçakla nasıl gidilir?

Alaçatı ‘ya direkt uçuş seferi sunan Seabird Havayolları’nı tercih edebilirsiniz. İzmir’e seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın uçuşları ile İzmir üzerinden Alaçatı ‘ya gelebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *