Readers ask: Özcan Deniz Ne Zaman Evlenecek?

Feyza aktan Özcan Deniz ne zaman evlendi?

Özcan Deniz ile Feyza Aktan, 2018 yılında nikah masasına oturmuştu. Evliliklerinden Kuzey adında bir çocukları olan çift, 15 ay evli kaldıktan sonra yollarını ayırdı. Boşanmanın ardından yeniden barışan daha sonra ise kavgalı bir şekilde ayrılan ikili karşılıklı iddialarıyla gündemde.

Özcan Deniz hala evli mi?

ESKİ EŞİYLE MAHKEMELİK OLDULAR Ünlü oyuncu Özcan Deniz, Feyza Aktan ile 2018 yılında nikah masasına oturmuştu. Evliliklerinden Kuzey adında bir çocukları olan çift, 15 ay evli kaldıktan sonra yollarını ayırmıştı.

Özcan Deniz’in ilk eşi kim?

Son yıllarda şarkıcılığından çok oyunculuk ve yönetmenlik işleriyle gündeme gelen Özcan Deniz mahkemelik olduğu eski eşi Feyza Aktan’la birlikte karantina döneminde Senkron adında bir dizi çekmişti.

Özcan Deniz’in eşi kaç yaşında?

İranlı bir moda tasarımcısı olan Samar Dadgar, 26 yaşındadır.

Özcan Deniz eşinden ayrıldı mı?

2018 yılında Feyza Aktan ile nikah masasına oturan Özcan Deniz, aynı yıl nisan ayında oğlu Kuzey Deniz ‘i kucağına aldı. 15 ay evli kaldan çift, geçtiğimiz yıl anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. İkili, çocukları Kuzey için ortak velayet aldı.

Fahriye Evcen Özcan Deniz aşkı neden bitti?

Kadın hayranlarının öpücüklerine izin veren sevgilisine kızan Evcen, ipleri kopardı. Akşam’ın haberine göre oyuncu Fahriye Evcen ile Özcan Deniz ‘in büyük ses getiren aşklarının kıskançlık nedeniyle bittiği ortaya çıktı.

You might be interested:  Often asked: Osmanlı Döneminde Deniz Askerlerine Ne Ad Verilirdi?

Feyza aktan Özcan Deniz nasıl tanıştı?

Feyza Aktan ‘la Özcan Deniz ‘in tanışma öyküleri de film senaryolarını aratmıyor. 2017 yazında çekeceği film için oyuncu bakan ünlü aktör, Antalya’daki cast ajanslarından birinin otobüsüyle İstanbul’a gelen Aktan ‘la tanıştı. İkili görüşmeye başladı. Kısa bir süre sonra aktan hamile kalınca işler değişti.

Feyza Aktan ve Özcan Deniz neden ayrıldı?

Özcan Deniz Eski Eşi Feyza Aktan ‘ı ”Beni Gasp Etti” Diyerek İhbar Etti! Ortalık Karıştı! Özcan Deniz kendisinden 20 yaş küçük Feyza Aktan ile 2018’de evlenmişti. Geçen sene ihanet iddialarının ardından mahkemeye başvuran çift tek celsede boşandı.

Özcan Deniz’in oğlunun annesi kim?

Kendisini şiddetle suçlayan eski eşine karşı dava açıp, oğulları Kuzey’in velayetini talep eden şarkıcı Özcan Deniz, annesi Kadriye Deniz ‘in doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *