Readers ask: Kahraman Deniz Kim?

Kahraman Deniz aslen nereli?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen müzisyen Kahraman Deniz Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü mezunudur. Mezuniyetin ardından İletişim ve Tasarım Bölümünde yüksek lisans yapmıştır.

Kahraman Deniz şarkılarını kim yazıyor?

Kahraman Deniz ‘den Yeni Şarkı Locca Records etiketiyle tüm dijital platformlarda çıkan şarkının söz ve müziği Kahraman Deniz ‘e, aranjesi ise Cenk Çelik’e ait.

Kahraman Deniz ne tarz?

Kahraman Deniz, 19 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde doğup büyüyen, alternatif türde yayınladığı şarkılarıyla kısa sürede hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine ulaşan, başta “Lapa Lapa”, “Garezi Var”, “Hiçbir Şeyin Anlamı Yok” ve “Suç Mahalli” isimli şarkılarıyla büyük beğeni toplayan, kısacası

Kahraman denizin kaç şarkısı var?

Bugüne kadar tüm şarkılarının söz ve müziğine kendi imzasını atan Deniz, 8 şarkıdan oluşan bu albümde de tüm şarkıları kendi besteledi.

Fatma Girik aslen nereli?

Fatma Girik (d. 12 Aralık 1942, İstanbul), Türk oyuncu, eski siyasetçi. İstanbul’da doğdu. Cağaloğlu Kız Lisesi’ni bitirdi. 1957 yılında ilk baş rolü olan, yönetmenliğini ve senaristliğini Seyfi Havaeri’nin yaptığı Leke’ydi.

Göksel aslen nereli?

Göksel Demirpençe 25 Kasım 1971 yılında İstanbul’da doğdu. Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümündeki eğitimini devam ettirirken profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başlayan Göksel 2002-2007 yılları arası Alper Erinç ile evli kalmıştır.

Kahraman Deniz ne tarz müzik yapıyor?

Pop müzik şarkıcısı, besteci, şarkı sözü yazarı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *