Readers ask: Deniz Uğur Kim?

Deniz Uğur kaç evlilik yaptı?

Deniz Uğur (d. 17 Ekim 1971, Ankara, Türkiye) Sinema, Tiyatro, Dizi Oyuncusu, Dublaj Sanatçısı ve Senaryo Yazarı.

Deniz Uğur
Meslek Sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu
Evlilik İsmail Hakkı Sunat ( e. 1997; ö. 2004) Erdinç Gülener ( e. 2021)
Partner(ler) Reha Muhtar (2008-2010)
Çocuk(lar) 3

Deniz Uğur’un kaç çocuğu vardır?

2917 yılında birlikte rol aldığı dizide Erdinç Gülener ile tanışan Deniz Uğur evlendi. Daha önce 2 kez evlenen Deniz Uğur ‘ un en olaylı evliliği Reha Muhtar ile oldu. Deniz Uğur ‘ un 3 tane çocuğu var. Birçok dizide rol alan sevilen oyuncu Deniz Uğur 3. kez nikah masasına oturdu ve oyuncu olan Erdinç Gülener ile evlendi.

Deniz Uğur ne yapıyor?

Deniz Uğur, 1996 yılından itibaren tiyatrocu İsmail Hakkı Sunat ile evli idi eşi 14 Temmuz 2004 tarihinde gürültü yüzünden tartıştığı komşusu tarafından vurularak öldürüldü. Engin Deniz Sunat (d.1998) adında bir oğlu vardır. Deniz Uğur, aynı zamanda köşe yazarlığı, şarkı sözü, roman ve senaryo yazarlığı da yapmaktadır.

Engin Deniz Sunat Otistik mi?

Uğur’un ikinci eşi İsmail Hakkı Sunat ‘tan Engin Deniz adında, 22 yaşında otizmli bir oğlu var. Uğur “Çok küçük yaşında, durumunu keşfettiğim andan itibaren özel eğitimler aldı. Çok iyi bir seviyeye geldi. En önemli özelliği yalan söyleyememesi.

Deniz uğur reha muhtar evlendi mi?

Ünlü oyuncu Deniz Uğur, Erdinç Gülener ile evlendi. Deniz Uğur ‘un gazeteci Reha Muhtar ile olan evliliğinden ikiz çocukları bulunuyor. Deniz Uğur birçok dizi ve filmde rol almıştır.

You might be interested:  Question: Deniz Börülcesi Hangi Ayda Yetişir?

Deniz Uğur ikizleri kaç yaşında?

Reha Muhtar ile Deniz Uğur 2007 yılında birlikte yaşamaya başlamış, 2009 tarihinde Mina Deniz ve Poyraz Deniz adını verdikleri ikizleri dünyaya gelmişti. Mina Deniz ve Poyraz Deniz şimdilerde 11 yaşında.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *