Readers ask: Deniz Naki Kim?

Deniz Naki kimdir nerelidir?

Deniz Naki

Kişisel bilgileri
Doğum tarihi 9 Temmuz 1989
Doğum yeri Düren, Almanya
Boyu 1,76 m (5 ft 9 12 in)
Mevkii Forvet

20 

Deniz Naki neden hapse girdi?

Die Welt gazetesinin aktardığı habere göre, Almanya’nın genç yaş gruplarında milli formayı da giyen Deniz Naki geçtiğimiz Temmuz ayında organize suç örgütü kurmak ve yönetmek suçlamasıyla tutuklandı.

Deniz Naki kimdir ne iş yapar?

1989 yılında Almanya Düren’de dünyaya gelen futbolcu Deniz Naki futbol yaşantısına doğduğu yerin takımı FC Düren alt yapısında başlamıştır. Daha sonra Bayer Leverkusen alt yapısına geçmiş ardından 2. Pauli, SC Paderborn, Gençlerbirliği ve son olarak TFF 2. Lig ekiplerinden Amed SK takımında forma giymektedir.

Deniz Naki babasi nereli?

Lig ekiplerinden Rot Weiss Ahlen takımına kiralık olarak ve oradanda FC St. Pauli, SC Paderborn, Gençlerbirliği ve son olarak TFF 2. Lig ekiplerinden Amed SK takımında forma giymektedir. Deniz Naki hem ae hem’de baba tarafından aslen Tunceli Dersim’lidir.

Deniz Naki kimdir hayati?

Deniz Naki, 9 Temmuz 1989 Almanya doğumludur. Naki, FC Düren 77’de futbol hayatına başlamıştır. 1996’dan 2003’e kadar ise FC Düren-Niederau takımının altyapısındaydı. 2013-14 sezonunun başında Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği’nin teklifine evet diyen Naki, futbol kariyerinde ilk kez Almanya’nın dışına çıktı.

Deniz Naki ne oldu?

Düren kenti doğumlu Deniz Naki, Türkiye’de “terör örgütü propagandası” suçundan 1 yıl 6 ay 22 gün hapis cezasına çarptırılmış, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) da “ayrımcılık ve ideolojik propaganda” nedeniyle 3 yıl 6 ay men, 273 bin lira da para cezası vermişti.

You might be interested:  Often asked: Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Nerede?

Deniz Naki ye ne oldu?

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, 30 Ocak 2018 tarihli kararlarını açıkladı. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Amed Sportif Faaliyetler futbolcusu Deniz Nakiye, ayrımcılık ve ideolojik propaganda nedeniyle 3 yıl 6 ay hak mahrumiyeti ve 273 bin TL para cezası verdi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *