Readers ask: Deniz Kilislioğlu Kim?

Deniz Kilislioğlu aslen nereli?

1982 tarihinde Bursa’da hayata gözlerini açan Deniz Kilislioğlu, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini memleketi olan Bursa’da tamamlamış ardından ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Televizyon Gazeteciliği ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur.

NTV spikeri Deniz Kilislioğlu kimdir?

Haber spikeri ve sunucusu. 1982 senesinde Bursa’da dünyaya gelen Deniz Kilislioğlu, ilkokul ve lise öğrenimini Bursa’da tamamlamıştır. Uzun seneler boyunca CNN Türk ekranlarında görev almasının akabinde Haber Türk’e transfer olan Deniz Kilislioğlu, şimdilerde ise NTV ‘de görev yapmaktadır.

Berfü Güven Kimdir?

ÇARŞI PAZAR EKONOMİ SUNUCUSU BERFU GÜVEN KİMDİR? 1979 doğumlu olan Berfu Güven, aslen Konyalıdır. Lise eğitimini doğduğu yer olan Konya’da tamamlamış ardından ise Boğaziçi Üniversitesi’ni kazanarak burada okumaya başlamıştır. Başta Kültür ile sanat olmak üzere spor ve ekonomi alanında muhabirliklerini sürdürdü.

NTV Buse Yıldırım kim?

14 Aralık 1988 yılında İstanbul’da doğan Buse Yıldırım, 1.70 metre boyunda, 54 kilo ve Yay burcudur. Lise eğitimini Aydın Doğan İletişim Meslek Lisesi’nde tamamlamış ardından ise Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur.

NTV Deniz Kilislioğlu kaç yaşında?

1982 yılında dünyaya gelen Deniz Kilislioğlu aslen Bursa doğumludur. İlköğretim, orta ve lise tahsilini doğup büyüdüğü Bursa’da tamamlamıştır. 2000-2001 yıllarında AFS değişim öğrencisi olarak Amerika’da Fremont St. Joseph Lisesi’nde de eğitim görmüş, Bursa Milli Piyango Anadolu Lisesi’ni bitirmiştir.

You might be interested:  Quick Answer: Fethiye Ölü Deniz Nerede?

NTV Zehra Küçük Kimdir?

Hayatı – Biyografisi Zehra Küçük 1986 yılında İzmir’de doğdu. Baba tarafı asıl olarak Rize’lidir. İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmir’de tamamladı. Ardından İstanbul’a taşındı ve Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde üniversite eğitimini tamamladı.

NTV Melda Yücel kaç yaşında?

Melda Yücel Kocaalp 29 Eylül 1972 yılında İstanbul’da doğdu. Eğitim hayatına da İstanbul’da başlayarak ilkokul, ortaokul ve lise eğitiminin ardından İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümünden mezun oldu.

NTV spikeri Berfu Güven Kimdir?

1979 Konya doğumlu olan başarılısı sunucu Berfu Güven bulunduğu ilde ilk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Üniversite eğitimi için İstanbul’a yerleşti. Boğaziçi Üniversitesi Tercümanlık bölümü mezunu olan Güven ilk olarak 2001 yılında CNBC-e televizyonu bünyesinde görev almaya başladı.

Banu Güven aslen nerelidir?

Banu Güven
Doğum 15 Mayıs 1969 İstanbul, Türkiye
Milliyet Türk
Meslek Gazeteci, sunucu
Evlilik Aykut Dokur (e. 2011)

NTV Berfu Güven kaç yaşında?

9 Haziran 1979 tarihinde Konya’da dünyaya geldi. Üniversiteye kadar Konya’da yaşayıp ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini orada tamamladı. Ardından İstanbul Boğaziçi Üniversitesi Tercümanlık bölümünden mezun oldu.

Merve Dinçkol kim?

6 Şubat 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Merve Dinçkol, 1.72 metre boyunda, 55 kilo ve Kova burcu olan bir sunucudur. Lise eğitimini Erdemli Lisesinde tamamlamış ardından ise Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı Bölümü’nden mezun olmuştur.

Gülay Özdem şimdi ne yapıyor?

GÜLEY ÖZDEM ARTIK DİZİ OYUNCUSU Ardından da bir müzik klibinde ve ‘Çakallarla Dans 5’ filminde oynadı. “Ekranda sarışın spiker saltanatını yıkan” Gülay Özdem şimdi artık haber spikeri ya da sunucu alarak değil dizi oyuncusu olarak ekrana geliyor.

A Haber Cansın Helvacı Kimdir?

1989 tarihinde İzmir’de hayata gözlerini açan Cansın Helvacı, 1.75 metre boyunda, 54 kilo ve kahverengi gözlü olan bir sunucudur. Annesinin ismi Canan, babasının ismi ise Saim’dir. Aslen Selanikli olan ünlü isim, babasını 2016 yılında kaybetmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *