Readers ask: Deniz Ateş Bitnel Ne Oldu?

Deniz Ateş Bitnel olayı nedir?

2016’da Galatasaray – Trabzonspor maçında Salih Dursun ile yaşadığı olayı anlatan Deniz Ateş Bitnel, “Bir maç ile 17 yıllık emeğim çöpe atıldı. Salih o hareketi plansız yaptı. O cahilce hareket yüzünden 17 yıllık bir hakemin, dişiyle tırnağıyla geldiği en üst seviyede kariyerini bitirdi.

Deniz Ateş Bitnel kaç maç yönetti?

Şu ana kadar Süper Lig’de 21, 1. Lig’de 44 maçta görev almıştır. Toplam 322 sarı, 20 kırmızı kart çıkarmıştır. 15-16 sezonunda yönettiği Galatasaray-Trabzonspor maçında Trabzonspor’a 4 kırmızı kart göstermiş ve bu maç sonunda hakemliğine son verilmiştir.

Deniz Ateş Bitnel ne zaman bıraktı?

2016 yılında oynanan Galatasaray – Trabzonspor maçından sonra FIFA kokartı elinden alınan ve il hakemliğine kadar düşürülen Deniz Ateş Bitnel, hakemliği bıraktığını açıkladı.

Hakem olmak için ne gerekir?

NASIL HAKEM OLUNUR? Verilecek eğitim iki ay kadar sürer, tüm kurs ve sınavlar yine internet üzerinden yapılmaktadır. Bu eğitimin sonunda başarılı olanlara Aday Hakem Sertifikası alırlar. Daha sonra aşağıdaki yazılı evraklar ile birlik herhangi bir ildeki İl Hakem Kuruluna müracaat edilmesi gerekmektedir.

Deniz Ateş Bitnel aslen nerelidir?

İlk hakemlik kariyerine 2000 senesinde 3. Lig’de yardımcı hakem olarak adım atan Deniz Ateş Bitnel hemen ertesi sezon 3. Lig hakemi olarak hakemlik mesleğine başlamıştır. Türkiye Süper Lig profesyonel hakemlerinden, Fifa kokartlı Deniz Ateş Bitnel aslen Mersin Tarsus’ludur ve Tarsus’ta dünyaya gelmiştir.

You might be interested:  Often asked: Deniz Ne Demektir?

Ertem Şener aslen nereli?

Ertem Şener 1975 yılında Malatya’da doğdu. İstanbul 50.Yıl İNSA Lisesi’ni bitirdikten sonra üniversiteyi Muğla Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih bölümünde okudu. Çalışma hayatına radyo ve televizyon programlarında sunuculuk yaparak başladı.

Cüneyt Çakır kaç maç yönetti?

Açıklamada, Cüneyt Çakır ‘ın EURO 2012, EURO 2016 ve EURO 2020’de toplam 9 maçta düdük çaldığı aktarıldı. FIFA kokartlı Türk hakemin 56’sı A Milli takımlar düzeyinde olmak üzere 200’e yakın uluslararası müsabakayı yönettiği ifade edildi.

Serkan Tokat kimdir?

1981 yılının Mayıs ayında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Futbol dünyasının yakından tanıdığı eski hakemlerden Metin Tokat ‘ın yeğeni’dir. Yine akrabası olduğu Muammer Tokat ve Talat Tokat ‘ta eski hakemlerimizdendir. Baba tarafından aslen Siirt kökenlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *