Readers ask: Deniz Akkayanin Kizinin Babasi Kim?

Deniz Akkaya’nın kızı Ayşe’nin babası kimdir?

Yurtdışında yaşayan iş insanı Efe Önbilgin, Deniz Akkaya ile ilişkisinden doğan 11 yaşındaki kızının bikinili fotoğraflarının sosyal medyada paylaşılması üzerine eski sevgilisi Deniz Akkaya ‘yı Aile Mahkemesi’ne şikayet etmişti.

Deniz Akkaya kızı kimden?

Deniz Akkaya ‘nın İş adamı Efe Önbilgin ile beraberliğinden Ayşe adında bir kızı vardır.

Deniz Akkayanın bebeğinin babası kim?

Deniz Akkaya ‘yı çıldırtan yoruma kızının babası Efe Önbilgin’den de tepki geldi – Magazin Haberleri.

Deniz Akkaya’nın kızı babasıyla görüşüyor mu?

Her şeyin farkındaydı ve bizi hiç yormadan, üzmeden en güzel pozları ‘Ne sandınız, ben Deniz Akkaya ‘ nın kızıyım’ edasıyla verdi. Bu röportajda baba yok.

Deniz Akkaya nasıl hamile kaldı?

Ama 1.5 aylık hamile Deniz Akkaya ‘nın durumu daha çok tartışılır. Deniz eski sevgilisi Efe Önbilgin’in iznini almadan ondan hamile kaldı. Deniz ‘den kürtaj olmasını isterdim. Ben gönül rızasıyla bebeğimi bankadan da olsa aldım.

Deniz Akkaya hiç evlendi mi?

1977 doğumlu olan Deniz Akkaya, 2021 yılı itibarıyla 44 yaşındadır. Evlendiği iş insanı Efe Önbilgin’den 2010 yılında boşandı. 2009 yılında dünyaya gelen kızına ‘Ayşe’ adını verdi. 3

Ayşe Önbilgin hangi okula gidiyor?

‘Baban yurtdışında çalışıyor, o yüzden gelemiyor’ diyorum. Aklı erdiği noktada bu durumun babasının seçimi olduğunu söyleyeceğim. Ama Ayşe, Pierre Loti’de okuyor. Tüm arkadaşları tatilde Fransa’ya gidiyor.

You might be interested:  Deniz Motoruna Ce Belgesi Nasıl Alınır?

Deniz Akkaya kızı hangi okula gidiyor?

Eski aşıklar Okan Bayülgen ile Deniz Akkaya ‘nın kızları arkadaş oldu. 15 yıl önce bir beraberlik yaşayan Okan Bayülgen ile Deniz Akkaya ‘nın yolu, ilginç bir şekilde yeniden kesişti. Her ikisinin de 5’er yaşındaki kızlarının eğitimi için Pierre Loti Fransız İlköğretim Okulu’nu seçtiği ortaya çıktı.

Deniz Akkaya’nın esi kim?

Deniz Akkaya şuan uzun süredir bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı iş adamı Murat Varol ile beraberdir.

Deniz Akkaya kızı kaç yaşında?

DENİZ AKKAYA’NIN AYŞESİ KOCAMAN OLDU Deniz Akkaya’nın kızı Ayşe 2019 yılında Efe Önbilgin ile olan beraberliğinden dünyaya geldi. 11 yaşına basan Ayşe Önbilgin annesi Deniz Akkaya’nın markası için mankenlik yaptı.

Deniz Akkaya kaç evlilik yaptı?

Deniz Akkaya hiç evlilik yapmadı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *