Readers ask: Burak Deniz Ne Kadar Kazanıyor?

Alina Boz Maraşlı dan ne kadar kazanıyor?

Oynamış olduğu dizi ve filmlerde aldığı ücret ile merak konusu olan Alina Boz Maraşlı dizisindeki mahur karakteri ile de oldukça iyi bir çıkış yakaladı. Maraşlı dizisinde Mahur rolündeki Alina Boz bölüm başına 50 bin lira aldığı sosyal medyada yazılıp çizildi.

Serhat Kılıç bölüm başı ne kadar alıyor?

Dizide kötü adamların başı olan başarılı oyuncu Serhat Kılıç yani Çolak bölüm başı yaklaşık +40.000 TL civarı bir ücret ile çalışıyor.

Mucize doktor oyuncuları ne kadar kazanıyor?

Ali Vefa karakterini ve otizmli bir doktoru canlandıran Taner Ölmez Mucize doktor dizisinden bölüm başına 70.000 lira kazanıyor. Hemen 70 bin bölüm başına kazanıyorsa ayda en az 280 bin lira gibi bir rakam kazandığını çıkarabiliriz.

Hızır bölüm başı ne kadar alıyor?

Dizinin sevilen karakteri Hızır olarak başrolü üstlenen yakışıklı oyuncu Oktay Kaynarca’nın “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin bir bölümü için 85 bin TL aldığı söyleniyor.

You might be interested:  Quick Answer: Yeşil Deniz Final Ne Zaman?

Masumiyet dizi oyuncuları kaç para alıyor?

Dizide yer alan Asena Keskinci bölüm başı 10 bin lira kazanıyor. Yine dizide Gizem Ergün 10 bin lira, Kimya Gökçe Aytaç 10 bin lira, Alayça Gidişoğlu 12 bin lira, Ertuğrul Postoğlu 15 bin lira, Asena Tuğal 20 bin lira, Tolga Güleç 20 bin lira kazanmaktadır.

Dizilerin başrol oyuncuları ne kadar kazanıyor?

Oyuncunun Dizideki Rolü ve Oyuncuların bölüm başına aldığı ücretler

  • Başrol oyuncusu: 30.000-100.000 bin TL arasında değişir.
  • Yan rollerdeki oyuncular: 5.000-10.000 TL.
  • Basit oyuncu: 1.000 – 5.000 bin TL.
  • Bölüm oyuncusu 500-1.000 TL arası
  • Yardımcı oyuncu 100-200 TL.
  • Figüran: 50-100 TL.

Ramo oyuncuları bölüm başı ne kadar alıyor?

Dizinin başrollerinde bulunan Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç, bölüm başına aldığı ücret merak konusu oldu. Oyuncular, her 3 veya 4 haftada bir toplu ödeme alır. Ramo ‘yu canlandıran Murat Yıldırım ve Sibel’i canlandıran Esra Bilgiç, bölüm başına yaklaşık 45 bin lira almaktadır.

Master Şef bölüm başı ne kadar alıyor?

MasterChef yarışmacıları bölüm başına 20 bin TL kazanıyor. Bu yarışmalarda birinci olan isimler genelde 25 bin lira para ödülünü almaya hak kazanıyor. Ancak bazı yarışmacıların diğerlerinden daha fazla aldığı gündeme gelmişti. Bazı yarışmacılar 10 bin lira kazanırken, bazı yarışmacılar ise 30 bin lira alabiliyor.

Söz oyuncuları ne kadar alıyor?

Söz dizisi ile adından söz ettiren başarılı oyuncu bölüm başı 50 bin tl kazanıyor. Başarılı kadın oyunculardan biri olan Serenay Sarıkaya Fi dizisinde bölüm başına 40 bin lira kazandı.

Sen Çal Kapımı oyuncuları kaç para alıyor?

Sen Çal Kapımı Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor? İnanamayacaksınız!

  • Kerem Bürsin diziden bölüm başına 100.000 TL aldığı ortaya çıktı.
  • Hande Erçel de bölüm başına yine 100.000 TL alıyor.
  • Neslihan Yeldan bölüm başına 30.000 TL kazanıyor.
  • Bige Önal bölüm başı 25.000 TL kazanıyor.
You might be interested:  Question: Deniz Otobüsü Seferleri Ne Zaman Başlayacak?

Nehir Erdoğan bölüm başı ne kadar alıyor?

Hanımın Çiftliği dizinde Muzaffer karakterini canlandıran Mehmet Aslantuğ, bölüm başına 40 bin TL alıyor. Aşk Bir Hayal’in Asmin’i Nehir Erdoğan diziden bölüm başına 25 bi TL kazanıyor.

Riverdale oyuncuları ne kadar kazanıyor?

Yabancı ŞeylerEn büyük yıldızları Winona Ryder, David Harbour ve Millie Bobby Brown, bu sezon bölüm başına 350.000 dolar kazanırken, çetenin geri kalanı biraz daha az 250.000 dolar kazanıyor.

Oktay Kaynarca bölüm başı kaç para alıyor 2020?

Her hafta rating rekorları kıran dizide Oktay Kaynarca bölüm başı 85 bin TL ücret alıyor. Kaynarca ‘nın aylık kazancı ise 340 bin TL’ye ulaşıyor.

Alev alev oyuncuları bölüm başı ne kadar alıyor?

Bildiğiniz üzere Alev Alev dizisinde Çelebi karakterine cem Bender, Ozan karakterine Berkay Ateş, İskender karakterine Berker Güven ve Ömer karakterine Cihangir Ceyhan hayat vermektedir. Bu oyuncularımız ise bölüm başında yaklaşık olarak 30.000-35.000 TL arası bir ücret aldıkları bilinmektedir.

Uyanış Büyük Selçuklu oyuncuları bölüm başı ne kadar alıyor?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Terken Hatun’a Hatice Şendil, Turna Hatuna Sevda Erginci ve Nizamülmülk rolüne ise Mehmet Özgür hayat verirken bu oyuncuların bölüm başına aldıkları ücret 25.000 TL ve 30.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *