Readers ask: Burak Deniz Hangi Dizide Oynuyor?

Burak Deniz Hangi Dizide Oynayacak 2020?

Burak Deniz yeniden izleyici karşısına çıkıyor Burak Deniz ATV ekranlarında yayınlanması beklenen Kral dizisinde görev alacak. Özcan Deniz ‘in yönetmen koltuğunda oturduğu dizide başrol olacak Deniz dizide Özcan Deniz ile birlikte görev yapacak.

Burak Deniz şuan hangi dizide oynuyor?

Burak Deniz Maraşlı dizisi ile ekranlara geri dönüyor. Maraşlı dizisinin başrolünde yer alacak olan Deniz yeni dizisi için imaj değiştirdi.

Hande Erçel Burak Deniz Hangi dizilerde oynadı?

2016 yapımı “Aşk Laftan Anlamaz” dizisinde Burak Deniz ‘le, 2017 yapımı “Siyah İnci” dizisinde Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaşan Hande Erçel, son olarak başrollerinde Serkan Çayoğlu, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın da yer aldığı Halka dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Burak Deniz nerede yaşıyor?

Burak Deniz
Doğum 17 Şubat 1991 İstanbul, Türkiye
Eğitim İzmit 50. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Gazi Lisesi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Meslek Oyuncu
Etkin yıllar 2011-günümüz

Maraşlı hangi dizilerde oynamıştır?

2003 yılında Aşk Olsun dizisi ile televizyon dünyasına adım atan Rojda Demirer, Adı Efsane, Kördüğüm, Acil Aşk Aranıyor, Alev Alev, Elde Var Hayat, Geniş Aile, Melekler Korusun, Kaos Örümcek ağı gibi diziler ve filmlerde de rol almıştır.

Burak Deniz Medcezir’de oynadı mı?

Burak Deniz ‘in Medcezir dizisinde oynadığı Aras karakterinin kısa açıklaması ve resmi.

You might be interested:  Question: Deniz Asiri Ne Demek?

Burak Deniz Dilan Cicek Deniz kardeş mi?

Vatandaşların çok araştırdığı Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz arasındaki ilişki ise soyadı benzerliğinden kaynaklanıyor. İkili arasında herhangi bir akrabalık ilişkisi bulunmuyor.

Hande Erçel hangi dizide ünlü oldu?

Oyunculuğa 2013 yılında Çalıkuşu dizisi ile başlayan Erçel, bu dizide Zahide karakteriyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Şimdilerde ise Aşk Laftan Anlamaz’ın Hayat’ı olarak kariyerine devam etmektedir.

Hande Erçel Şu anda hangi dizide oynuyor?

Hande Erçel Trt1 ekranlarında yayınlanacak olan Halka dizisinde Müjde karakteri ile 2019 da karşımızda olacak.

Kerem Bursin ve Hande Erçel hangi dizide oyna?

Bu sezon ise kadrosunda yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinde ki başrol arkadaşı Kerem Bursin ile oldukça uyumludur ve dizinin bu kadar yüksek reytingler almasında ki asıl sebep budur. Hande Erçel ‘in partneriyle uyumu reytinglere de yansımıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *