Quick Answer: Nilay Deniz Hangi Dizilerde Oynadı?

Nilay Deniz hangi dizide oynayacak?

Çatı Katı Aşk Yasemin Çetin ( Nilay Deniz ) kimdir?

Nilay Deniz Karabulut kimdir?

3 Mayıs 1993 tarihinde Aydın’da dünyaya gelen Nilay Deniz, oyunculuk kariyerine Behzat Ç. dizisinde Rüya karakteri ile başlamıştır. Bu diziyle birlikte yakaladığı başarıyı Hayata Beş Kala dizisiyle sürdüren Deniz, Mor Menekşeler dizisinde ise Zafer Alagöz ve Sarp Levendoğlu ile birlikte oynamıştır.

Çatı katı Aşk Nilay Deniz Kimdir?

Nilay Deniz, 3 Mayıs 1993 tarihinde Aydın’da dünyaya gelmiştir. Tam adı Kıymet Nilay Deniz ‘dir. Aslen Aydın’lıdır. Babası da oyuncu olan Nilay Deniz, annesinin isteği ile oyuncu olmuştur.

Yasemin Nilay Deniz kaç yaşında?

3 Mayıs 1993 tarihinde Aydın’da dünyaya gelen Nilay Deniz ‘in tam adı Kıymet Nilay Deniz ‘dir. Annesinin isteği ile oyuncu olan Deniz oyunculuk eğitimi almıştır ve babası da oyuncudur.

Kalk gidelim nehir kimdir?

Kalk gidelim dizisinde Nehir rolünde oynayan oyuncunun gerçek adı Nilay Deniz’dir. Nilay Deniz daha önce birçok dizide oynadı hatta baş rollerde bile oynadı (Ateşböceği 2017 yılında Aslı Eğilmez).

Nilay Deniz kim nereli?

Nilay Deniz, 3 Mayıs 1993 tarihinde Aydın’da dünyaya gelmiştir. Tam adı Kıymet Nilay Deniz ‘dir. Aslen Aydın’lıdır. Babası da oyuncu olan Nilay Deniz, annesinin isteği ile oyuncu olmuştur.

You might be interested:  Readers ask: Deniz Feneri Ne Renk?

Erçin Karabulut aslen nereli?

29 Mayıs 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Erçin Karabulut, sinema ve televizyon alanında birçok projede yer almıştır.

Nilay Deniz ve sevgilisi kim?

Seçkin Özdemir’le başrolleri paylaşan Ateşböceği dizisinin Aslı’sı ile Nilay Deniz, Erçin Karabulut’la dünya evine girdi.

Çatı katı Aşk Yasemin kaç yaşında?

Nilay Deniz, 1993 yılında Aydın’da doğdu.

Çatı katı Aşk taki Yasemin kim?

Şu sıralar Çatı Katı Aşk dizisinde Yasemin karakterini canlandıran Nilay Deniz, 2017 yılında Görüntü Yönetmeni Erçin Karabulut ile evlenmiştir. 1.72 metre boyunda olan Nilay Deniz, Boğa burcudur. Nilay Deniz, şu sıralar Çatı Katı Aşk dizisinde Yasemin karakterine hayat veriyor.

Çatı katı Aşk Yasemin kaç kilo?

Çatı Katı Aşk Yasemin Yaşı Boyu Kilosu Sevgilisi Güzel oyuncu, 28 yaşındadır. 56 kg ağırlığında olan Nilay Deniz’in boyu ise 170 cm dir.

Nilay Deniz kaç yaşında nereli?

Nilay Deniz, (d. 3 Mayıs 1993, Aydın), Türk oyuncu, model ve manken. Nilay Deniz,[1] 1993 yılında Aydın’da doğdu.

Özcan Deniz Memleketi neresi?

19 Mayıs 1972 yılında Ankara’da doğmuş, beş yaşına kadar Ankara’da yaşamıştır. Aslen Ağrılı Kürt kökenli olan Deniz, 1977 yılında ailesinin Aydın’a göç etmesiyle çocukluğu ve gençliğinin ilk yılları Aydın’da geçmiştir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *