Quick Answer: Istanbuldan Yalovaya Deniz Yoluyla Nasıl Gidilir?

Yalova’ya feribot nereden kalkıyor?

İDO Yalova İskelesi Nerede? İDO Yalova İskelesi Süleyman Bey Mahallesi, Rıhtım Caddesi üzerinde yer alıyor. Yalova şehir merkezinde yer alan iskele, şehrin en sık ziyaret edilen yerleri arasında bulunuyor.

Yalova vapur ücreti ne kadar?

Eskihisar Topçular feribot ücreti 2021 itibariyle otomobiller için tek yön 95 TL olarak belirlenirken gidiş dönüş ücreti 180 TL olarak belirlendi. 24 saat boyunca sefer yapılmaktadır.

Istanbul Yalova arası feribotla kaç saat?

İDO’nun düzenlediği, Yalova – Yenikapı feribot seferi ile yolculuğunuz sadece 75 dakika sürer. Aynı mesafe karayolu ile 195 dakikada kat edilir. Yalova – Yenikapı seyahati, elde edilen bu iki saatlik büyük farka, ekonomik açıdan uygunluk, kalite ve konfor faktörleri de eklenince yolculuk daha da avantajlı hale gelir.

Arabalı vapur kaç TL?

Eskihisar-Topçular/Topçular-Eskihasar arasındaki Arabalı Vapur Fiyat Tarifesi 2021 yönlere göre değişiyor. İstanbul Kart yaya yolcu tam bilet 3.50 TL öğrenci ise 2.50 TL ‘dir. Otomobil, Minivan, Jip ve Panelvan araçların geçisinde araç içinde bulunan yolculardan ekstra ücret alınmamaktadır.

Pendik Yalova Feribot ne kadar?

İDO Pendik – Yalova hattında araç fiyatını 39 TL olarak sabitledi. Araç içi yolcu fiyatı ise sadece 1 TL!

You might be interested:  FAQ: Deniz Seki Hapse Ne Zaman Girdi?

Istanbul’dan Yalova’ya vapur nereden kalkıyor?

İskele’ye Ulaşım Olanakları Pendik İskelesi’ne Kadıköy ve Bostancı’ dan iskeleye İETT otobüsleri ya da dolmuş ile gelinebilir. Taksim ve Beşiktaş’tan gelecek yolcuların vapurla Kadıköy’e gelip oradan otobüsle Pendik Yalova feribot ve deniz otobüslerinin kalktığı iskeleye ulaşmaları mümkündür.

Yenikapı Yalova arabalı vapur fiyatı ne kadar?

Yenikapı Yalova arabalı vapur fiyatı ne kadar? Yenikapı Yalova arabalı vapur fiyatı araç geçişi 39 TL araç içi yolcu 10 TL olarak fiyatlandırılmaktadır.

Istanbul Yalova otobüs bileti ne kadar?

En ucuz İstanbul – Yalova otobüs bileti 50,00 TL’dir.

Ido da öğrenci indirimi var mi?

Tüm indirimli yolcu tipleri ( Öğrenci -Basın-Engelli-65 yaş üstü – İBB meclis üyesi ) biletlerinde alınan seferde yolcularımız %10 indirimden faydalanmaktadır.

IDO Pendik Yalova kaç para?

İDO Pendik Yalova Arası, Hızlı Feribot hatlarında ise Pendik – Yalova hattında yaya yolcu 10 TL ‘den başlayan fiyatlarla, araç içi yolcu sabit 1 TL, araç sabit 75 TL ‘dir.

Yalova istanbul feribot kaç saat?

Yenikapı İdo İskelesi İstanbul Yalova arası mesafe, Yenikapı İdo İskelesi İstanbul Yalova yol haritası, Yenikapı İdo İskelesi İstanbul Yalova kaç saat kaç km. Yenikapı İdo İskelesi İstanbul Yalova arası mesafe: 177 kilometre. Yenikapı İdo İskelesi İstanbul Yalova arası süre: 2 saat 36 dakika.

Yalova Yenikapı saat kaçta var?

YALOVA – YENİKAPI

Pazartesi Salı Pazar
07:15 07:15 07:15
09:45 09:45 09:45
11:00
11:45 11:45 11:45

Harem arabalı vapur kaç para?

Sirkeci- harem arabalı vapur ulaşımında uygulanan fiyat tarifesi şu şekildedir. Tam yolcu bileti 7 TL, İstanbul Kart yaya yolcu tam bilet 3.50 TL öğrenci ise 1.70 TL’dir. Sosyal ve indirimli2 İstanbul Kartı olan yolcular ise Sirkeci – Harem araba vapurunu 2.50 TL’ye kullanabilmektedirler.

You might be interested:  Often asked: Venedik Ile Ilk Deniz Savaşı Kimin Zamanında Yapılmıştır?

Istinye Beykoz arabalı vapur ne kadar?

İSTİNYE-ÇUBUKLU ARABALI VAPUR HATTI

Araç Ücret (TL)
Otomobil (Şoför Dahil) 14
Jeep (Şoför Dahil) 19
Minibüs, Küçük Otobüs 21
Azami Yüklü Ağırlığı 3.500 Kilogramı Geçmeyen ve Yük Taşımak İçin İmal Edilmiş N1 Kategorisindeki Motorlu Taşıt (Şoför Dahil) 28

Arabalı vapur ücreti nasıl ödenir?

Ödeme işlemini internet üzerinden yapmak çok kolay! Hemen ido resmi internet sitesine giriş yaparak, “internet üzerinden ödeme ” yapabilirsiniz. Dilerseniz “online bilet satış” sayfasına giriş yaparak, hemen uygun sefer ödemesi yapılabilir. Ayrıca internet sitesi ziyaret edilerek, en uygun fiyat listesi bulunabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *