Quick Answer: Deniz Ugur Kim?

Deniz Uğur ne yapıyor?

Deniz Uğur, 1996 yılından itibaren tiyatrocu İsmail Hakkı Sunat ile evli idi eşi 14 Temmuz 2004 tarihinde gürültü yüzünden tartıştığı komşusu tarafından vurularak öldürüldü. Engin Deniz Sunat (d.1998) adında bir oğlu vardır. Deniz Uğur, aynı zamanda köşe yazarlığı, şarkı sözü, roman ve senaryo yazarlığı da yapmaktadır.

Deniz Uğur kaç yaşında nereli?

DENİZ UĞUR KİMDİR, KAÇ YAŞINDA? Deniz Uğur 47 yaşındadır. Deniz Uğur (d. 17 Ekim 1971, Ankara, Türkiye) Sinema, Tiyatro, Dizi Oyuncusu, Dublaj Sanatçısı ve Senaryo Yazarı. Opera sanatçısı Mete Uğur ile balerin Suna Uğur ‘un tek çocuğudur.

Deniz Uğur Kimdir Kaç Yaşında?

1971 doğumlu olan Deniz Uğur, 2021 yılı itibarıyla 50 yaşındadır. 1997 yılında evlendiği tiyatro oyuncusu İsmail Hakkı Sunat’ı, komşusunun silahlı saldırısı sonucu 2004 yılında kaybetti. Bu evliliğinden asperger sendromlu Engin Deniz (d.1998) adında bir çocuk dünyaya getirdi.

Engin Deniz Sunat hastalığı nedir?

Asperger sendromlu oğlu Engin Deniz ‘den “Meleğim” sözüyle bahseden oyuncu, “Bu tip çocukların en önemli özelliği yalan söylemiyorlar. O ve ikizlerim bana güç veriyor” dedi.

Ismail Hakkı Sunat nereli?

İsmail Hakkı Sunat
Doğum 17 Ekim 1966 Adıyaman
Ölüm 14 Temmuz 2006 (39 yaşında) Gelibolu, Çanakkale
Etkin yıllar 1993-2004
Evlilik Deniz Uğur (1997-2004)

Deniz Uğur ne kanseri?

Üç çocuk annesi 49 yaşındaki oyuncu Deniz Uğur, 9 yıl önce meme kanseri hastalığına yakalandığını öğrenerek tedavi oldu. Uğur tedavinin ardından kanser hastalığını yenerek sağlığına kavuştu.

You might be interested:  Often asked: Deniz Vurgunu Nasıl Olur?

Engin Deniz Sunat Otistik mi?

Uğur’un ikinci eşi İsmail Hakkı Sunat ‘tan Engin Deniz adında, 22 yaşında otizmli bir oğlu var. Uğur “Çok küçük yaşında, durumunu keşfettiğim andan itibaren özel eğitimler aldı. Çok iyi bir seviyeye geldi. En önemli özelliği yalan söyleyememesi.

Deniz Uğur ikizleri kaç yaşında?

Reha Muhtar ile Deniz Uğur 2007 yılında birlikte yaşamaya başlamış, 2009 tarihinde Mina Deniz ve Poyraz Deniz adını verdikleri ikizleri dünyaya gelmişti. Mina Deniz ve Poyraz Deniz şimdilerde 11 yaşında.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *