Quick Answer: Deniz Türüç Hangi Takıma Gitti?

Deniz Türüç satıldı mı?

“Futbolcumuz Deniz Türüç ‘ün kiralık transferi için Medipol Başakşehir Futbol Kulübü ile anlaşma sağlanmıştır.

Deniz Türüç babasi nereli?

29 Ocak 1993 tarihinde Hollanda’da hayata gözlerini açan Deniz Türüç, baba tarafından aslen İzmir’in Buca ilçesinden olan bir futbolcudur.

Irfancan maliyeti ne kadar?

Medipol Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Fenerbahçe’ye sattıkları İrfan Can Kahveci’nin maliyetini açıkladı: 7 milyon euro nakit aldık. Deniz Türüç’ün bonservisini aldık, Tolga Ciğerci’yi aldık. İrfan’ın dış satışından yüzde 20 net pay için anlaştık. Fenerbahçe şampiyon olursa ayrıca 1 milyon euro alacağız.

Deniz Türüç ne zaman geldi?

Deniz Türüç ‘ün Türkiye Kariyeri Futbolculuk kariyerine Hollanda da başlayan oyuncu, hızlı bir şekilde profesyonel olmuştur. Oyuncunun Türkiye’ye gelmesi ve milli takımda oynamaya başlaması ise 2015-2016 sezonunda başlamıştır.

Deniz Türüç ne kadar?

Deniz Türüç aranan kan olamadı Fenerbahçe ‘nin sezon başında Kayserispor’dan 2.5 milyon Euro bonservis bedeli ödenerek kadrosuna kattığı Sarı-Lacivertli oyuncuya yıllık 1.6 milyon Euro veriliyor.

Deniz Türüç kimin oyuncusu?

Fenerbahçe’nin sezon başında Başakşehir’e kiraladığı milli oyuncu Deniz Türüç, Hollanda basınından Voetbal International’a konuştu. Voetbal International, Hollanda’da Go Ahead Eagles’ta Erik ten Hag gibi önemli bir hoca ile çalışan Deniz Türüç ‘ün Türkiye’deki başarılı performansına dikkat çekti.

Futbolcu Deniz Türüç nereli?

– FC Twente U17

You might be interested:  Readers ask: Deniz Ulaştırma Ve Işletme Mühendisi Ne Iş Yapar?
Anavatandaki isim: Deniz Türüç
Doğum yeri: Enschede
yaş: 28
Boy: 1,77 m
Uyruk: Türkiye Hollanda

10 

Deniz Turuc aslen nereli?

Deniz Türüç

Kişisel bilgileri
Doğum tarihi 29 Ocak 1993
Doğum yeri Enschede, Hollanda
Boyu 1,77 m (5 ft 9 12 in)
Mevkii Orta saha

22 

Tolga Ciğerci aslen nereli?

Mevkii olarak orta saha oyuncusu olan Tolga Ciğerci aslen Mersin Tarsus’ludur Tolga Ciğerci kimdir?

Irfan can kahveci maliyeti ne kadar?

Fenerbahçe bir süredir peşinde olduğu Medipol Başakşehir’in başarılı orta saha oyuncusu İrfan Can Kahveci ‘yi renklerine bağladı. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada 25 yaşındaki oyuncu için 7 milyon euro bonservis bedeli ödeneceği, bu bedelin başarıya bağlı bonuslarla 8 milyon euro’ya çıkabileceği duyuruldu.

Irfan can kaç paraya gitti?

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, 4,5 yıllık sözleşme imzalanan İrfan Can Kahveci için kulübüyle varılan anlaşmanın ayrıntıları paylaşılarak, “Başakşehir’e toplam transfer bedeli olarak 7 milyon avro+KDV ödenecektir.” denildi.

Irfan can kahveci transfer ne kadar?

Milliyet’e konuşan Gümüşdağ, İrfan ‘dan iyi bir gelir kazandıklarının altını çizerek, ” İrfan Can ‘ın transferinden 7 milyon Euro elde ettik. Deniz Türüç’ün bonservisini ve Tolga Ciğerci’yi aldık.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *