Quick Answer: Deniz Mergen Kim?

Cedi Osman Deniz Mergen kaç yıldır sevgili?

Öncelikle 8 yıllık ilişkisini bitirerek sevgilisi Deniz Mergen ‘den ayrılan Cedi Osman, kalbini bir başka güzelimize kaptırdı. Deniz Mergen adını Fenerbahçe genç voleybol takımındaki başarılarıyla söz ettiriyor. Osman Cedi & Deniz Mergen çifti fotoğrafları ve ilişkilerindeki samimiyetle kalplerimizi ısıtıyordu.

Deniz Mergen voleybolu bıraktı mı?

Sempatikliğiyle Kalbimize Taht Kuran Cedi Osman ve Güzeller Güzeli Sevgilisi Deniz Mergen Ayrıldı

Cedi Osman Deniz Mergen ne zaman ayrıldı?

Deniz Mergen ve Cedi Osman ikilisi geçtiğimiz nisan ayında sessiz sedasız ayrıldı.

Cedi Osman eski sevgilisi kimdir?

Basketbolcu Cedi Osman ile sevgilisi Ebru Şahin’in 14 Şubat’ta paylaşım yapmamaları nedeniyle ortaya ayrılık iddiaları atılmıştı.

Ebru Şahin ve Cedi Osman ayrıldı mı?

Yıldız basketbolcu Cedi Osman ile ayrıldıkları iddia edilen Ebru Şahin ‘den bir açıklama yaptı. Şahin ‘in menajeri ayrılık iddialarını yalanladı. Şahin ‘in menajeri, “Sosyal medyasını kapatma nedeni ayrılık değil. Sadece bir süreliğine sosyal medya detoksuna girdi” dedi.

Ebru Şahin sevgilisi kimdir?

Hercai dizisindeki Reyyan karakteriyle hafızalara kazınan Ebru Şahin, ünlü basketbolcu Cedi Osman’la mutlu birlikteliğini sürdürüyor. Ünlü basketbolcu Osman, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Şahin ‘i annesi Binela Hanım ile babası Sermet Bey’le tanıştırdı.

You might be interested:  Quick Answer: Deniz Astsubay Mülakatları Nerede?

Deniz Mergen boyu kac?

Deniz Mergen, 3 Temmuz 1996 tarihinde dünyaya geldi. 1.87 boyundaki Deniz Mergen, Fenerbahçe genç bayan voleybol takımında Sarı Lacivertli formayı terletmiştir. Sevgilisi Cedi Osman’ın biyografisi ise şöyle; Cedi Osman 8 Nisan 1995 tarihinde Makedonya’ya bağlı Ohri’de dünyaya geldi.

Cesi Osman nereli?

Cedi Osman

Cedi Osman, Cleveland Cavaliers formasıyla (2019)
Kişisel bilgileri
Doğum tarihi 8 Nisan 1995
Doğum yeri Ohri, Makedonya
Boyu 2,01 m (6 ft 7 in)

13 

Cesi Osman kimdir?

Cedi Osman, (d.8 Nisan 1995, Ohrid, Makedonya), Anadolu Efes SK forması giyen basketbolcu. Oyun kurucu pozisyonunda görev yapmaktadır. Babası Türk, annesi Boşnak olan Cedi,1995 yılında Makedonya’nın Ohri şehrinde dünyaya geldi.Ailesiyle birlikte 1999 yılında Bosna-Hersek’in Saraybosna şehrine taşındı.

Cedi Osman kiminle sevgili?

Ebru Şahin ve sevgilisi Cedi Osman ‘dan yeni fotoğraflar.

Cedi ile deniz ayrıldı mı?

Deniz Mergen’in artık Instagram’ı yok. Ama bildiğim kadarıyla bu çift ayrıldı. Cedi Osman da Instagram’da hiç Deniz Mergen’li fotoğraf paylaşmıyor.

Cedinin sevgilisi kimdir?

Sizi Cedinin fotoğraflariyla baş başa bırakıyorum. 2016 Allstar smaç yarışmasindan Jedii Knight. Ve son olarak bir küsüp bir barıştığı 190 boyunda voleybolcu sevgilisi Deniz Mergen ile.

Ebru Şahinle Cedi Osman sevgili mi?

Kısa bir süre önce sosyal medya hesaplarını kapatan oyuncu Ebru Şahin ‘in, basketbolcu sevgilisi Cedi Osman ile ayrıldığı öne sürülmüştü. Osman, sevgilisinin fotoğrafını, “Ruhumu bulduğum yer” notuyla yayınlayarak, haklarında çıkan iddiaları yalanlamış oldu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *