Quick Answer: Deniz Akkaya Eşi Kim?

Deniz Akkaya hiç evlendi mi?

DENİZ AKKAYA HİÇ EVLENDİ Mİ? Deniz Akkaya hiç evlilik yapmadı. Efe Önbilgin ile beraberliğinden Ayşe adında bir kızı bulunmaktadır.

Efe Önbilgin Evli mı?

GeriEğlence Efe Önbilgin gizli aşkıyla evlendi!

Deniz Akkaya üniversite mezunu mu?

Lise eğitiminden sonra İstanbul Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümünü kazanan Akkaya, mankenlik kariyerine 1997’de “Best Model of Turkey Yarışması” birinciliği ile başladı. Aynı sene düzenlenen “Miss Grace of the World” yarışmasında da dördüncü seçildi.

Efe Önbilgin kiminle evli?

Deniz Akkaya’nın evliliğe ikna edemediği ünlü televizyoncu Efe Önbilgin kimle nikah masasına oturuyor? Geçen yıl aralık ayında Efe Önbilgin ‘le birlikteliğinden Ayşe adını verdikleri bir kız çocuğu dünyaya getiren Deniz Akkaya’nın nikâha ikna edemediği Efe Önbilgin evleniyor.

Deniz Akkaya’nın kızı Ayşe’nin babası kimdir?

Yurtdışında yaşayan iş insanı Efe Önbilgin, Deniz Akkaya ile ilişkisinden doğan 11 yaşındaki kızının bikinili fotoğraflarının sosyal medyada paylaşılması üzerine eski sevgilisi Deniz Akkaya ‘yı Aile Mahkemesi’ne şikayet etmişti.

Deniz Akkaya çocuğunun babası kim?

Deniz Akkaya, çocuğunun babası Efe Önbilgin tarafından açılan istismar davasına, Instagram’dan cevap verdi.

Efe Önbilgin in avukati kim?

“DAVANIN KABULÜNE KARAR VERİLMESİNİ İSTİYORUZ” Davacı Cengiz Efe Önbilgin’in avukatı “Deniz Akkaya’nın Ayşe’nin fotoğraflarını ticari amaçla kullanmasının yasaklanmasını ve fotoğrafların kaldırılmasını talep ediyoruz.

Deniz Akkaya kizi kim?

Deniz Akkaya, eski eşi Efe Önbilgin ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Ayşe Önbilgin ile birlikte önceki gün İstinyePark AVM’de objektiflere takıldı.

You might be interested:  Often asked: Deniz Suyu Nasıl Tuzlu Oluyor?

Ayşe Önbilgin hangi okula gidiyor?

‘Baban yurtdışında çalışıyor, o yüzden gelemiyor’ diyorum. Aklı erdiği noktada bu durumun babasının seçimi olduğunu söyleyeceğim. Ama Ayşe, Pierre Loti’de okuyor. Tüm arkadaşları tatilde Fransa’ya gidiyor.

Deniz Akkaya nasıl hamile kaldı?

Deniz eski sevgilisi Efe Önbilgin’in iznini almadan ondan hamile kaldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *