Quick Answer: Bursadan Deniz Otobüsüne Nasıl Gidilir?

Bursadan Büyükçekmeceye nasıl gidilir?

Büyükçekmece – Bursa Feribot seferleri İDO tarafından 1 Ağustos 2019 tarihinde başlamıştır. Büyükçekmece – Bursa arası yolculuk hızlı feribot ile 95 dakika sürmektedir. Büyükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt’tan Bursa ‘ya hızlı ulaşım Büyükçekmece – Bursa İDO hattı ile 1 saat 35 dakikada sağlanmaktadır.

Bursa deniz otobüsü nereden kalkıyor?

İdo Yenikapı Feribot İskelesinden kalkan gemiler Bursa merkeze 25 km uzaklıktaki Mudanya İlçesinin Güzelyalı Mahallesinde bulunan feribot iskelesine varır. Seferler bu iki iskele arasında yapılır.

Istanbul’dan Bursa’ya feribotla nasıl gidilir?

İstanbul – Bursa arası seyahat edecek yolcular için deniz yolu ile ulaşım seçeneği bulunmaktadır. İDO ve BUDO’nun düzenlediği seferler ile Yalova, Mudanya ve Güzelyalı feribot iskelelerine ulaşım sağlanmaktadır. Pendik ve Yenikapı olmak üzere iki farklı noktadan hareket eden feribot seferlerini İDO düzenlemektedir.

Istanbul Bursa deniz otobüsü ile kaç saat?

95 dakikalık bir seyahatle ulaşılabilen Bursa, her gün 07:30 ve 17:30 seferleriyle İstanbul ‘a gitmeyi mümkün kılmaktadır.

Silivriye deniz otobüsü var mı?

Silivri ‘den Avşa Adası’na direk feribot seferi yoktur. Uçar Seyehat ve İstanbul Seyahat’in araçları ile Silivri ‘den Tekirdağ Akport Gümrüklü Limanı arası 1 saat süren servisler aracılığı ile ulaşım sağlanmaktadır.

You might be interested:  Often asked: Deniz Piyade Ne Yapar?

Mudanya’dan Büyükçekmece feribot var mı?

Büyükçekmece Mimarsinan İskelesi, aynı isimli mevkiide, Turyol Büyükçekmece Mimasinan İskelesi olarak geçer ve marinanın yanındadır. Sizi Mudanya yönüne götürecek Budo Büyükçekmece Mudanya feribotları buradan her gün düzenli olarak kalkar.

Bursa istanbul arası feribotla kaç TL?

Yenikapı-Bandırma hattında hafta içi şöför dahil araç fiyatı 124 lira olarak belirlenirken, Yenikapı- Bursa 99 lira oldu. Aynı hatlarda araçsız geçişler de 39 TL ve 24 TL olarak belirlendi.

Bursa merkezden Idoya nasıl gidilir?

İDO Bursa İskelesi’ne gitmek için tercih edebileceğiniz bir diğer ulaşım aracı ise metrodur. BursaRay’a binerek Mudanya Yolu istikametindeki son durak olan Emek’e giderek aktarma yapmanız gerekiyor. Ardından 1/GY Numaralı otobüsleri kullanarak İDO Bursa İskelesi’ne hızlıca gidebilirsiniz.

Istanbuldan Mudanya’ya feribotla nasıl gidilir?

Mudanya ‘ya arabanızı da götürmek isterseniz İDO arabalı vapurdan bilet alabilirsiniz. Kadıköy ve Yenikapı’dan kalkan İDO’lar 1 saat 50 dakikalık bir yolculuk sonrası Güzelyalı İskelesi’ne yanaşmaktadır. Buradan dolmuşlar ile Mudanya ‘ya 10 dakikada geçebilirsiniz.

Istanbul bursa arabalı vapur var mı?

İstanbul ve Bursa illeri arasında doğrudan deniz ulaşımı bulunmaktadır. Deniz ulaşımı feribot ve deniz otobüsleri ile sağlanmaktadır. İstanbul Bursa Feribot seferlerini iki büyük firma olan İDO ve BUDO düzenlemektedir.

Istanbul bursa arası feribotla kaç saat?

istanbul bursa feribot arası süre: 2 saat 1 dakika. Aşağıdaki bölümlerden istanbul bursa feribot arası yol haritasına ulaşabilir, istanbul noktasından bursa feribot ulaşım noktasına nasıl gidilir detaylı yol tarifi ve zaman bilgisine erişebilirsiniz.

Istanbul Bursa Mudanya Feribot kaç saat?

İstanbul Yenikapı Feribot Mudanya İdo arası mesafe, İstanbul Yenikapı Feribot Mudanya İdo yol haritası, İstanbul Yenikapı Feribot Mudanya İdo kaç saat kaç km. İstanbul Yenikapı Feribot Mudanya İdo arası mesafe: 161 kilometre. İstanbul Yenikapı Feribot Mudanya İdo arası süre: 1 saat 53 dakika.

You might be interested:  Often asked: Deniz Gezmiş Hangi Sene Asıldı?

Feribot bileti nasıl alınır?

Dış hat seferlerine ait biletlerinizi terminal gişelerimizden ve İDO acentelerinden kredi kartı ile veya nakit, www. ido.com.tr’den kredi kartı ile online ve Çağrı Merkezimizi arayarak kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

Mudanya Kadıköy Ido kaç saat sürüyor?

Bursa Mudanya İdo İskelesi kadıköy ido arası süre: 1 saat 44 dakika.

Kadıköy’den Bursa’ya feribot var mı?

Şu anda Kadıköy İDO İskelesi’nden iç hatlarda Yenikapı, Bakırköy, Bostancı ile dış hatlarda Armutlu, Armutlu Tatil Köyü, Kumla ve Bursa seferleri düzenlenmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *