Question: Öyle Bir Geçer Zaman Ki Deniz Kim?

Oyle bir gecer zamanki deniz kim?

Nisa Melis Telli 26 Şubat 2006 yılında İstanbul`da dünyaya gelmiştir. Küçük yaştan itibaren kamera karşısına çıkmaya başlayan minik oyuncu sevimli tavırlarıyla beğenileri toplamıştır. Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide “Soner” adlı karakterin kızını ” Deniz ” adlı karakterle oynamıştır.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Sonerin kızı kim?

Minik oyuncu Nisa Melis Telli, Soner ‘le Aylin’in kızları Deniz Yıldız rolüyle “ Öyle Bir Geçer Zaman ki” seyircisinin gönlünü fethetti.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Yönetmeni kim?

Bir Demet Tiyatro’daki ‘Tirbüşon’ karakteriyle tanıdığımız ve bugünlerde Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin kötü adamı ‘ Tuğrul ‘u oynayan dizi ve tiyatro oyuncusu Serhat Özcan ile konuştuk.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Aylin e ne oldu?

Murat’ın ilacını dolabın üstünde gören Aylin intihar etmeye karar verdi.

Deniz Berna Altan kaç yaşında?

Deniz Altan, 26 Eylül 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sadri Alışık Akademisinde oyunculuk eğitimi alan Deniz Altan, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile oyunculuğa ilk adımını atmıştır.

Zehra Ahmetin kızı mı?

Zehra: Berrin ve Ahmet’in kızıdır. Henüz küçük bir bebekken annesi Berrin’in, babası Hakan’la ayrılıp Ahmet ‘le evlenmesinden ve Hakan’ın hapiste yatmasından sonra, annesi Berrin ve Ahmet ‘le birlikte yaşamaya başlamıştır.

You might be interested:  Üniversiteden Sonra Deniz Subay Nasıl Olunur?

Öyle bir geçer zamanki cemilenin bebeğine ne oldu?

Cemile, hayatını karartan Ali Kaptan’dan tekrar hamile kalınca inanılmaz bir karar alır. Bebeğini mahalledeki bir ebeye aldırmaya çalışır. Ancak ebe Ali Kaptan’dan korktuğu için bunu yapamaz. Cemile bebeği aldırınca ise aşırı derecede kanama geçirerek hastanelik olur.

Ali Kaptan annesi kimdir?

Hasefe Hanım (Meral Çetinkaya): 70 yaşlarında. Ali ve Kemal’in annesi.

Öyle bir geçer zaman ki dizisi nerede çekiliyor?

Bir döneme damga vuran dizilerden biri olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki, İstanbul’da çekildi. İstanbul’un tarihi semtlerinden biri olan Unkapanı’nda yapılan çekimler için uzun süren çalışmalar yapıldı. Unkapanı’nın Zeyrek bölgesinde yapılan çekimler için 9 ev restore edildi.

Öyle Bir Geçer Zaman ki kimin hayatı?

Hikayesi 1967’den günümüze uzanan, denizci Ali Akarsu’nun Hollandalı Caroline’le yaşadığı yasak aşkı ve bu aşkın bir aileyi nasıl parçaladığını anlatan dizinin detaylarını yönetmen Zeynep Günay Tan ile senarist Coşkun Irmak’tan aldık.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *