Question: Deniz Zeyrek Kim?

Deniz Zeyrek Kimdir Nereli?

Deniz Zeyrek, 10 Ekim1972 tarihinde Kars Susuz’da doğmuştur. Liseyi Susuz Kazım Karabekir Öğretmen Lisesi’nde yatılı okudu. Resim okuyup mektepli bir ressam olma hayali kurarken öğretmenin yönlendirmesiyle kimyacı oldu. Gazi Üniversitesi ile ODTÜ’de Kimya ve Biyoloji okudu.

Deniz Zeyrek hangi gazetede yazıyor?

Deniz Zeyrek – Sözcü Gazetesi.

Deniz Zeybek gazeteci nereli?

1998 senesinde Kastamonu’da doğdu.

Deniz Zeyrek Çerkez mi?

Deniz Zeyrek, Gürcistan göçmeni Terekeme kökenli bir ailede dünyaya gelmiştir. Gazetecilik yaşamına 1994 yılında Evrensel’de başlamış, ardından 1996 yılında Radikal’de haber müdürlüğü, Ankara temsilciliği, Ankara istihbarat şefliği ve diplomasi muhabirliği görevlerinde bulunmuştur.

Gürkan Hacır aslen nereli?

Gürkan Hacır, 1970 Ankara doğumlu gazeteci, yazar ve televizyon programcısıdır. Yeni Harman Dergisine hazırladığı röportaj ve dosyalarla medyada ilgi topladı. Yeni Harman’da Yalçın Küçük ile yaptığı söyleşiler, daha sonra SKYTURK’te Kalemler ve Kılıçlar adlı bir programa dönüştü.

Fatih Zeyrek nereli?

Zeyrek, Fatih

Zeyrek
Fatih
Ülke Türkiye
Bölge Marmara
İl İstanbul

Uğur Dündar hangi gazetede yazıyor?

Uğur Dündar – Sözcü Gazetesi.

Soner Yalçın hangi gazetede yazıyor?

Odatv davası kapsamında 14 Şubat 2011 tarihinde tutuklanan Yalçın, yaklaşık 22 ay sonra 27 Aralık 2012’de tahliye oldu. Hâlen Sözcü gazetesi ve Odatv İnternet sitesinde yazılarına devam etmektedir.

Sinan Meydan hangi gazetede yazıyor?

Sinan Meydan – Sözcü Gazetesi.

You might be interested:  Quick Answer: Deniz Tekin Kim?

Ilker Karagöz kaç yaşında?

18 Mart 1980’de Muş’ta dünyaya gelen İlker Karagöz 41 yaşındadır. 1.81 boyunda olan İlker Karagöz, Muş doğumlu olsa da aslen Çanakkaleli’dir. Balık burcu olan sunucu ve gazeteci İlker Karagöz ‘ün tam adı ise Arda İlker Karagöz ‘dür.

Ozan Zeybek Kimdir?

Ozan Zeybek, Fotomaç Gazetesi Yazarı’dır. Ozan Zeybek, Fotomaç gazetesinde köşe yazarlığı yapmaktadır ve güncel olarak futbolla ilgili gelişmeleri okuyucularına aktarmaktadır. Aynı zamanda A Spor ekranlarında spor yorumculuğu yapan Ozan Zeybek sosyal medyayı da aktif şekilde kullanmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *