Question: Deniz Naki Hangi Takımda?

Deniz Naki futbol oynuyor mu?

Amed Sportif Sezon sonuna kadar kulüpsüz devam eden futbolcu, 2015-16 sezonunda TFF 2. Lig’de mücadele eden Amed’in teklifine olumlu yanıt vererek Türkiye’de kalma kararı aldı. 6 Eylül 2015’te Bucaspor ile oynanan maçla uzun süre sonra futbola geri döndü. İlk golünü Türkiye Kupası’nda Elazığspor’a kaydetti.

Deniz Naki nedir?

Deniz Naki, 9 Temmuz 1989 Almanya doğumludur. Naki, FC Düren 77’de futbol hayatına başlamıştır. 1996’dan 2003’e kadar ise FC Düren-Niederau takımının altyapısındaydı. 2013-14 sezonunun başında Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği’nin teklifine evet diyen Naki, futbol kariyerinde ilk kez Almanya’nın dışına çıktı.

Deniz Naki serbest mi?

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Amed Sportif Faaliyetler oyuncusu Deniz Naki ‘yi ömür boyu futboldan men etti. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, terör örgütü YPG’ye desteğini açıklayan Amedsporlu Deniz Naki ‘nin lisansını iptal etti. Naki, artık Türkiye’de futbol oynayamayacak.

Deniz Naki ne oldu?

Düren kenti doğumlu Deniz Naki, Türkiye’de “terör örgütü propagandası” suçundan 1 yıl 6 ay 22 gün hapis cezasına çarptırılmış, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) da “ayrımcılık ve ideolojik propaganda” nedeniyle 3 yıl 6 ay men, 273 bin lira da para cezası vermişti.

Deniz Naki kimdir nerelidir?

Pauli, SC Paderborn, Gençlerbirliği ve son olarak TFF 2. Lig ekiplerinden Amed SK takımında forma giymektedir. Deniz Naki hem anne hem’de baba tarafından aslen Tunceli Dersim’lidir.

Deniz Naki kimdir ne iş yapar?

1989 yılında Almanya Düren’de dünyaya gelen futbolcu Deniz Naki futbol yaşantısına doğduğu yerin takımı FC Düren alt yapısında başlamıştır. Daha sonra Bayer Leverkusen alt yapısına geçmiş ardından 2. Pauli, SC Paderborn, Gençlerbirliği ve son olarak TFF 2. Lig ekiplerinden Amed SK takımında forma giymektedir.

You might be interested:  Question: Kıbrıs'a Deniz Yolu Ile Nasıl Gidilir?

Deniz Naki babasi nereli?

Lig ekiplerinden Rot Weiss Ahlen takımına kiralık olarak ve oradanda FC St. Pauli, SC Paderborn, Gençlerbirliği ve son olarak TFF 2. Lig ekiplerinden Amed SK takımında forma giymektedir. Deniz Naki hem ae hem’de baba tarafından aslen Tunceli Dersim’lidir.

Deniz Naki kaç numara?

Deniz Naki

Sezon Kulüp
16/17 Amed SK 62
15/16 Amed SK 62
14/15 Gençlerbirliği SK 62
13/14 Gençlerbirliği SK 23

Deniz Naki neden cezaevinde?

Almanya doğumlu Deniz Naki, Amed Sportif Faaliyetler Kulübünden önce Almanya’nın FC St Pauli ve SC Paderborn takımlarında oynamıştı. Deniz Naki, Türkiye’de 3 yıl önce “terör örgütü propagandası” suçundan 1 yıl 6 ay 22 gün hapis cezasına çarptırılmıştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *