Question: Deniz Can Aktaş Sevgilisi Kim?

Hafsanur Sancaktutan sevgilisi kim?

Star Tv’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara’nın yıldızı Deniz Can Aktaş, Aşk Ağlatır dizisinde tanıştığı Hafsanur Sancaktutan ile uzun süredir sevgili!

Deniz Aktaş sevgilisi kim?

“Menajerimi Ara” dizisinde başrolü oynayan genç oyuncu Deniz Can Aktaş, uzun süredir ‘Aşk Ağlatır’ adlı dizinin setinde tanıştığı Hafsanur Sancaktutan ile aşk yaşıyor.

Denizcan Aktaş hangi bölüm mezunu?

Doğma büyüme İstanbullu olan Deniz Can Aktaş aslen Kastamonu İnebolu’ludur. Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği Bölümü mezunu olan genç oyuncu, kariyerine 2015 yılında yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizi ile adım atmıştır.

Deniz Can Aktaş aslen nereli?

Aslan burcu olan Deniz Can Aktaş, doğma büyüme İstanbullu olduğunu ve ailesinin 1964 yılında İstanbul’a yerleştiğini söylemiştir. Peki Deniz Can Aktaş aslen nereli?

Deniz Can Aktaş Aylin Engör sevgili mi?

Yarı Tayland’lı yarı Türk olan Aylin Engör, 1991 doğumlu. Daha önce Firuze ve Galip Derviş dizilerinde rol alan Aylin Engör, 160 cm boyunda ve 48 kilo. Ayrıca Deniz Can Aktaş ile sevgili. Aylin Engör Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur.

Hafsanur Sancaktutan ne mezunu?

İlk oyunculuk deneyimini 2018 yılında Gülperi ile gerçekleştiren isim, Aşk Ağlatır dizisinde Ada Meryem rolüne hayat verdi. 20 yaşındaki güzel oyuncu Orhangazi Anadolu Lisesi mezunudur.

You might be interested:  Deniz Fasulyesi Nasıl Yapılır?

Burak Tozkoparan ın sevgilisi kim?

Burak Tozkoparan ‘ın sevgilisinin adı Biran Damla Yılmaz’dır.

Burak Deniz ve sevgilisi kim?

Oyuncu Burak Deniz, sosyal medya hesabından ilk kez model sevgilisi Didem Soydan’la fotoğrafını paylaştı.

Denizcan Aktaş hangi burç?

Şimdilerde Star TV’de ikinci sezonu yayınlanan Avlu adlı dizide Alp Öztürk karakterine hayat veren Deniz Can Aktaş, 1.78 metre boyunda, 75 kilo ve Aslan burcudur.

Denizcan Aktaş kaç yaşında nereli?

Deniz Can Aktaş, 28 Temmuz 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Doğma büyüme İstanbullu olan Deniz Can Aktaş aslen Kastamonu İnebolu’ludur.

Denizcan Aktaş kaç boyunda?

Şimdilerde Star TV’de ikinci sezonu yayınlanan Avlu adlı dizide Alp Öztürk karakterine hayat veren Deniz Can Aktaş, 1.78 metre boyunda, 75 kilo ve Aslan burcudur.

Birun Aktaş kim?

Birun Aktaş bir sunucudur. TV8’de Aklımdaki Sorular programını sunmaktadır. Birun Aktaş ‘ın instagram hesabında yaklaşık 10 bin takipçisi bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *