Question: Deniz Baysal Ne Burcu?

Deniz Baysal boyu kaç?

Deniz Baysal

Gerçek Adı Deniz Baysal Yurtçu
Burç Koç
Boy 1.71 cm
Kilo 55 kg
Eğitim Lisans

Deniz Baysal aslen nereli?

Deniz Baysal Yurtcu, 5 Nisan 1991 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İlköğrenimini Karşıyaka İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 10 yıl boyunca Karşıyaka Belediye Tiyatrosu’nda görev aldı.

Deniz Baysal Yurtcu kac kilo?

Deniz Baysal Yurtcu Boy Kilo Deniz Baysal Yurtcu 172 cm boyunda ve 55 kilodur.

Deniz Baysal Yurtcu esi kim?

Kameralar karşısına ilk kez Bitmeyen Şarkı dizisi ile geçen Deniz Baysal Yurtçu; Derin Sular, Kaçak Gelinler, Rüzgarın Kalbi, Fazilet Hanım ve Kızları, Söz ve 7. Koğuştaki Mucize gibi yapımlarda rol almıştır. Deniz Baysal Yurtçu, 2019 yılında Kolpa grubunun solisti Barış Yurtçu ile dünya evine girdi.

Derya Baysal kaç yaşında?

5 Nisan 1991 yılında İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya gelen güzel oyuncu ilkokul ve ortaöğrenimini Karşıyaka İlköğretim Okulu’nda tamamlamıştır. Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi’nde mezun olan güzel oyuncu Manisa Celal Bayar Üniversitesi Dış Ticaret bölümünü bitirmiştir.

Deniz Baysal kaç yılında evlendi?

1991 doğumlu olan Deniz Baysal Yurtçu, 2021 yılı itibarıyla 30 yaşındadır. 2019 yılında şarkıcı Barış Yurtçu ile evlendi.

Deniz Baysal Yurtcu burnu estetik mi?

‘Kaçak Gelinler’ dizisiyle ününe ün katan ve son dönemde yıldızı parlayan oyuncular arasında gösterilen Deniz Baysal estetik yaptırdı. Ünlü oyuncu Fulya’daki özel bir klinikte ameliyat oldu. Nefes alıp verme zorluğu yaşayan ve bu yüzden burnundaki eti aldıran Baysal, burnunu da düzelttirdi.

You might be interested:  Readers ask: Deniz Uğur Reha Muhtar Ne Zaman Evlendi?

Kolpa boyu kaç?

Kolpa isimli müzik grubu kurucularındandır. Barış Yurtçu.

Gerçek Adı Barış Yurtçu
Doğum Tarihi 01.01.1992 (29 yaşında)
Burç Yengeç
Boy 1.80
Kilo 70

Ezgi Eyüboğlu kaç kilo?

Ezgi Eyüboğlu Boy Kilo Ezgi Eyüboğlu 165 cm boyunda ve 52 kilodur.

Açelya Topaloğlu kaç kilo?

Açelya Topaloğlu

Gerçek Adı Açelya Topaloğlu
Burç Akrep
Boy 1.62
Kilo 52
Eğitim Lisans

Aybuke Pusat kaç kilo?

Şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanmakta olan ve oyuncu kadrosunda Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu, Boran Kuzum, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç’un yer aldığı Şahin Tepesi adlı dizide Verda karakterine hayat veren Aybüke Pusat, 1.72 metre boyunda, 50 kilo ve Boğa burcudur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *