Question: Deniz Baysal Kim?

Deniz Baysal hangi bölüm mezunu?

İlk ve ortaokul öğrenimini Karşıyaka İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Anne ve babası, o henüz beş yaşındayken ayrılan ve annesiyle yaşayan Baysal, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Dış Ticaret bölümünü bitirdi.

Deniz Baysal Yurtcu aslen nereli?

Deniz Baysal Yurtcu, 5 Nisan 1991 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İlköğrenimini Karşıyaka İlköğretim Okulu’nda tamamladı.

Kaçak gelinler Kainat kaç yaşında?

Deniz Baysal Yurtçu 5 Nisan 1991’de İzmir’de doğdu. İlköğrenimini Karşıyaka İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 10 yıl boyunca Karşıyaka Belediye Tiyatrosu’nda görev aldı.

Deniz Baysal Barış Yurtçu ne zaman evlendi?

3 yıllık beraberliklerinin ardından 3 Kasım 2018’de tarihinde nişanlanan Oyuncu Deniz Baysal ve Kolpa grubunun solisti müzisyen Barış Yurtçu, dün akşam Çeşme Momo Beach’te yakınlarının davetli olduğu romantik bir düğün ile dünyaevine girdi.

Deniz Baysal estetik var mı?

Kaçak gelinler dizisi ile yıldızı parlayan deniz baysal da estetik yaptıran ünlüler kervanına katıldı. Verdiği pozlarda makyajsız olduğu gözlenen baysal ‘ın, bu hali takipçilerinden tam not aldı. Deniz baysal boyu 167 cm ve kilosu 56 kg’dır.

Deniz Baysal Yurtcu esi kim?

Kameralar karşısına ilk kez Bitmeyen Şarkı dizisi ile geçen Deniz Baysal Yurtçu; Derin Sular, Kaçak Gelinler, Rüzgarın Kalbi, Fazilet Hanım ve Kızları, Söz ve 7. Koğuştaki Mucize gibi yapımlarda rol almıştır. Deniz Baysal Yurtçu, 2019 yılında Kolpa grubunun solisti Barış Yurtçu ile dünya evine girdi.

You might be interested:  Quick Answer: Deniz Cakir Kim?

Derya Baysal kaç yaşında?

5 Nisan 1991 yılında İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya gelen güzel oyuncu ilkokul ve ortaöğrenimini Karşıyaka İlköğretim Okulu’nda tamamlamıştır. Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi’nde mezun olan güzel oyuncu Manisa Celal Bayar Üniversitesi Dış Ticaret bölümünü bitirmiştir.

Deniz Baysal burcu ne?

Kolpa grubunun solisti Barış Yurtçu ile evli olan Deniz Baysal, 1.72 metre boyunda olup 55 kilo ve Koç burcudur.

Deniz Baysal Ailesi nereli?

oynadığı sinema ve diziler merak ediliyor. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri. 1981 yılının Nisan ayında dünyaya gelen güzel oyuncu Deniz Baysal aslen İzmir Karşıyaka doğumludur. Aslen İzmir’lidir ancak İzmirlisiniz.

Deniz Baysal Kimdir Nereli?

Deniz Baysal Yurtcu (d. 5 Nisan 1991, İzmir), Türk oyuncudur.

Deniz Baysal Yurtcu kac kilo?

Deniz Baysal Yurtcu Boy Kilo Deniz Baysal Yurtcu 172 cm boyunda ve 55 kilodur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *