Question: Deniz Arcak Şimdi Ne Yapıyor?

Deniz Arcak evlendi mi?

UZUN zamandır gözlerden uzak bir yaşam süren Deniz Arcak evlendi. Şarkıcı, 1,5 yıldır birlikte olduğu Akgün Fırat’la önceki gün İzmir’in Dikili İlçesi’nde bulunan yazlık evinde nikâh masasına oturdu.

Deniz Arcak eşi kim?

Şarkıcı Deniz Arcak eşiyle görücü usulü evlendiğini belirterek, “Eşim Akgün Fırat ile iki yıl önce evlendik. Aslında görücü usulü oldu. Kocamı ablam buldu; ‘Siz ikiniz çok salak kişiler buluyorsunuz; birlikte gezin, eğlenin’ dedi ama biz evlenmeye karar verdik.

Deniz Arcak aslen nereli?

Deniz Arcak, 15 Temmuz 1968 tarihinde Ankara’nın Bahçelievler doğdu. Türkan ve Tuncay Arcak, ailenin ikinci çocuklarıydı. İlköğrenimini Ulubatlı Hasan ilkokulunda ve Ayşe Abla ilkokulunda tamamlayan Deniz ‘in pek parlak bir öğrencilik hayatı yok idi.

Deniz Arcak ne zaman evlendi?

Deniz Arcak, 21 Eylül 2016 tarihinde 1,5 yıldır birlikte olduğu Akgün Fırat ile İzmir’in Dikili İlçesi’nde bulunan yazlık evinde evlendi.

Deniz Arcak Vurur söz müzik kimin?

Türk pop müziğinin sevilen seslerinden Deniz Arcak ‘ın 14 Şubat Sevgililer Günü için özel olarak hazırladığı; sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi ise Okan Barut’a ait ‘Büyüyorum Seninle’ single’ı Sony Music etiketiyle tüm radyolar ve dijital platformlardaki yerini aldı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *