Question: Bursa Deniz Otobüsleri Iskelesi Nerede?

Bursaya feribot ile nasıl gidilir?

İstanbul – Bursa arası seyahat edecek yolcular için deniz yolu ile ulaşım seçeneği bulunmaktadır. İDO ve BUDO’nun düzenlediği seferler ile Yalova, Mudanya ve Güzelyalı feribot iskelelerine ulaşım sağlanmaktadır. Pendik ve Yenikapı olmak üzere iki farklı noktadan hareket eden feribot seferlerini İDO düzenlemektedir.

Bursa deniz otobüsü nereden kalkıyor?

İDO Bursa İskelesi, Mudanya’da bulunan Eğitim Mahallesi, Burgaz Caddesi üzerinde yer alıyor.

Bursa istanbul arası feribotla kaç TL?

Yenikapı-Bandırma hattında hafta içi şöför dahil araç fiyatı 124 lira olarak belirlenirken, Yenikapı- Bursa 99 lira oldu. Aynı hatlarda araçsız geçişler de 39 TL ve 24 TL olarak belirlendi.

Yenikapı Mudanya Feribot kaç para?

Bursa Güzelyalı – Yenikapı İDO Seferleri. Bursa Güzelyalı – Yenikapı İDO Biletleri Bilet.com’da!
Tarih Feribot Tipi Fiyat
09.07.2021 FE 40 TL
09.07.2021 SB 40 TL
10.07.2021 FE 47 TL

27 

Ido Bursa feribotu nereden kalkıyor?

Yenikapı Bursa feribot seferleri yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir. İdo Yenikapı Feribot İskelesinden kalkan gemiler Bursa merkeze 25 km uzaklıktaki Mudanya İlçesinin Güzelyalı Mahallesinde bulunan feribot iskelesine varır. Seferler bu iki iskele arasında yapılır.

You might be interested:  Deniz Kestanesi Ayaktan Nasıl Çıkar?

Istanbuldan Mudanya’ya feribotla nasıl gidilir?

Mudanya ‘ya arabanızı da götürmek isterseniz İDO arabalı vapurdan bilet alabilirsiniz. Kadıköy ve Yenikapı’dan kalkan İDO’lar 1 saat 50 dakikalık bir yolculuk sonrası Güzelyalı İskelesi’ne yanaşmaktadır. Buradan dolmuşlar ile Mudanya ‘ya 10 dakikada geçebilirsiniz.

Bursa istanbul arası feribotla kaç saat sürer?

istanbul bursa feribot arası mesafe: 161 kilometre. istanbul bursa feribot arası süre: 2 saat 1 dakika. Aşağıdaki bölümlerden istanbul bursa feribot arası yol haritasına ulaşabilir, istanbul noktasından bursa feribot ulaşım noktasına nasıl gidilir detaylı yol tarifi ve zaman bilgisine erişebilirsiniz.

Mudanya Istanbul feribot kaç saat sürüyor?

İstanbul Yenikapı Feribot Mudanya İdo arası mesafe, İstanbul Yenikapı Feribot Mudanya İdo yol haritası, İstanbul Yenikapı Feribot Mudanya İdo kaç saat kaç km. İstanbul Yenikapı Feribot Mudanya İdo arası mesafe: 161 kilometre. İstanbul Yenikapı Feribot Mudanya İdo arası süre: 1 saat 53 dakika.

Ido nerelere gidiyor?

İDO Yenikapı İskelesinden Yapılan Seferler

  • Kadıköy – Yenikapı – Bursa.
  • Bostancı – Yenikapı – Bandırma.
  • Kadıköy – Yenikapı – Armutlu Tatil Köyü – Armutlu – Kumla – Bursa.
  • Bostancı – Yenikapı – Marmara – Avşa.
  • Bostancı – Yenikapı – Çınarcık – Esenköy.
  • Yenikapı – Bursa.
  • Yenikapı – Bandırma.
  • Yenikapı-Yalova.

Ido arabalı vapur kaç para?

Tam yolcu bileti 7 TL, İstanbul Kart yaya yolcu tam bilet 3.50 TL öğrenci ise 1.70 TL ‘dir. Sosyal ve indirimli2 İstanbul Kartı olan yolcular ise Sirkeci – Harem arabalı vapurunu 2.50 TL ‘ye kullanabilmektedirler.

Istanbul bursa arabalı vapur var mı?

İstanbul ve Bursa illeri arasında doğrudan deniz ulaşımı bulunmaktadır. Deniz ulaşımı feribot ve deniz otobüsleri ile sağlanmaktadır. İstanbul Bursa Feribot seferlerini iki büyük firma olan İDO ve BUDO düzenlemektedir.

You might be interested:  Quick Answer: Deniz Gezmis Hangi Yilda Asildi?

Vapur biletleri ne kadar?

MEVCUT VAPUR ÜCRETLERİ NE KADAR? İstanbul’da vapur ücreti hattına göre tam bilet 3.50 Tl ile 5.50 TL arasında. Öğrenci bilet ücreti 1.70, indirimli tarifesi ise 2.50 TL.

Yenikapı Bursa arabalı vapur kaç para?

Yenikapı – Bursa araç geçişi 69 TL araç içi yolcu 15 TL’den başlayan fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Yenikapı Mudanya Feribot saat kaçta?

Pazar günleri hariç her sabah saat 07:30 ve akşam 17:30’da Yenikapı ‘dan hareket eder Mudanya feribotu.

Mudanya Yenikapı feribot seferi var mı?

Bursa Güzelyalı – Yenikapı İDO Seferleri. Yenikapı Bursa feribot seferleri yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir. İdo Yenikapı Feribot İskelesinden kalkan gemiler Bursa merkeze 25 kilometre uzaklıktaki Mudanya İlçesinin Güzelyalı Mahallesinde bulunan feribot iskelesine varır. Seferler bu iki iskele arasında yapılır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *