Ozcan Deniz Kim?

Özcan Deniz nasıl ünlü oldu?

1995 yılında askerlik görevini yapan Özcan Deniz, 1997 yılında kariyerine Yalan mı albümü ile müthiş bir dönüş yaptı ve aynı yıl Yalan mı adlı dizi ile televizyon izleyicileriyle buluştu. 2002 yılında efsane dizi “Asmalı Konak” ile müzikte yakaladığı başarılı kariyeri, oyunculukta da yakaladı.

Ozcan deniz nereli kimdir?

19 Mayıs 1972 yılında Ankara’da doğmuş, beş yaşına kadar Ankara’da yaşamıştır. Aslen Ağrılı Kürt kökenli olan Deniz, 1977 yılında ailesinin Aydın’a göç etmesiyle çocukluğu ve gençliğinin ilk yılları Aydın’da geçmiştir.

Burak Deniz aslen nereli?

Hayatı ve kariyeri. 17 Şubat 1991’de İstanbul’da doğdu. İzmit’te büyüdü. İzmit 50. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulunun ardından Gazi Lisesini bitirdi ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde Sanat Tarihi okudu.

Ebru Yaşar aslen nereli?

Ebru Yaşar
Doğum 8 Ağustos 1977 Ankara, Türkiye
Meslek Şarkıcı, Söz yazarı, Sunucu
Evlilik Necat Gülseven ( e. 2015)
Çocuk(lar) 2

Özcan Deniz hangi okuldan mezun?

Özcan Deniz, beş yaşına kadar Ankara’da yaşadıktan sonra 1977 yılında ailesinin Aydın’a göç etmesiyle çocukluğu ve gençliğinin ilk yılları Aydın’da geçmiştir. 4 kardeşi vardır. Okula Aydın’da başladı, ilkokulu Aydın Halide Hatun ilkokulunda okudu ve eğitimine son verene kadar burada devam etti.

Özcan Denizin gerçek ismi nedir?

19 Mayıs 1972 yılında doğan, Türk şarkıcı, oyuncu olan Özcan Deniz’in gerçek ismi Özcan Kulaksızoğlu’dur.

Hülya Avşar aslen nereli?

Hülya Avşar (d. 10 Ekim 1963, Balıkesir), Kürt asıllı Türk sinema ve dizi oyuncusu, şarkıcı ve sunucu. Emral ve Celal Avşar ‘ın ilk çocuğu olarak Edremit-Balıkesir’de dünyaya geldi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *