Often asked: Özcan Deniz Yeni Filmi Ne Zaman Vizyonda?

Özcan Denizin yeni dizisi ne zaman başlayacak?

Dizinin 29 Ocak Cuma günü yayınlanacağını Özcan Deniz, instagram hesabından duyurdu. Özcan Deniz, ailesinden uzakta tek başına büyüyen, bir iş adamı olarak “Kadir” karakteriyle karşımıza çıkacak. Babasız büyüyerek kendi ayakları üzerinde durabilen ve fotoğrafçı olan “Ayliz” karakterine de İrem Helvacıoğlu can verecek.

Özcan Deniz seni çok bekledim ne zaman başlayacak?

Seni Çok Bekledim dizisinin 12. yeni bölümü ile 16 Nisan 2021 tarihinde ekranlara gelmesi bekleniyordu ancak Volkan Konak’ın sunumu ile Kuzeyin Oğlu Volkan Konak programı ilk bölümüyle Star TV ekranlarında başladı. Seni Çok Bekledim yeni bölüm ise 21 Nisan Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında olacak.

Özcan Deniz’in yeni dizisinin konusu ne?

SENİ ÇOK BEKLEDİM KONUSU Hayatında hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanan Kadir ( Özcan Deniz ) ve aşka inanmayan Ayliz’in (İrem Helvacıoğlu) masal tadındaki aşkını ekrana getirecek olan ‘Seni Çok Bekledim’, sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla seyirciyi farklı bir serüvenin içerisine sokacak.

Öteki taraf ne zaman?

Filmin senaryosu itibari ile de dikkatleri üzerine çekmesi bekleniyor. Film yüksek bütçesinin yanı sıra büyük emek sarf edildiği de gelen bilgiler arasında. Sinema severler ile en kısa sürede buluşmayı hedefleyen filmin vizyon tarihi 8 Aralık 2017 tarihi olarak şimdiden belirlenmiş.

You might be interested:  Question: Kalbimdeki Deniz Evi Nerede?

Seni çok bekledim hangi gun?

Seni Çok Bekledim dizisinin yayın günü artık Çarşamba günü olarak değiştirildi. Dizi daha önce Cuma günü yayınlanıyordu.

Seni çok bekledim ne zaman bitiyor?

Dizinin 28 Nisan 2021 Çarşamba günü erkanda olacak 13. bölümünün fragmanında final ifadesinin yer almasının ardından dizinin biteceği kesinleşti. Final kararı ile ilgili resmi bir açıklama gelmese de reyting sıralamasının kararda etkili olduğu düşünülüyor.

Seni çok bekledim kaç saat sürüyor?

Seni Çok Bekledim
Gösterim süresi 120 dakika
Yapım şirketi Skala Yapım DNZ Film
Yayın bilgileri
Kanal Star TV

20 

Seni çok bekledim konusu ne?

Hayatında hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanan Kadir (Özcan Deniz) ve aşka inanmayan Ayliz’in (İrem Helvacıoğlu) masal tadındaki aşkını ekrana getirecek olan ‘ Seni Çok Bekledim ‘, sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla seyirciyi farklı bir serüvenin içerisine sokacak.

Seni cok bekledim konusu ne?

Başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu gibi tanınmış oyuncuların paylaştığı dizi, Katar ile Türkiye arasında geçen ve Katar’da başlayıp Katar’da biten bir aşk hikayesini konu ediniyor.

Seni çok bekledim konusu gerçek mi?

Gerçek bir hayat hikayesini konu alan ‘ Seni Çok Bekledim ‘in başrollerinde, Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yer alırken, oyuncu kadrosunda ise; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay,

Öteki taraf ne kadar izlendi?

Film hafta sonunda 278.892 seyirci tarafından izlendi ve listede ikinci sırasında yer aldı.

Öteki taraf filmi gerçek mi?

Özcan Deniz’in ” Öteki Taraf “ı İspanyol Yapımı Andrés Baiz imzalı The Hidden Face’ten uyarlanmış. Küçük dokunuşlar dışında film neredeyse bire bir ilkinin kopyası.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *