Often asked: Özcan Deniz Eşi Kim?

Özcan Deniz şu anda evli mi?

Özcan Deniz, 8 Mart 2018’de Feyza Aktan ile evlendi. 26 Haziran 2019 tarihinde tek celsede boşandı.

Özcan Deniz eşinden ayrıldı mı?

2018 yılında Feyza Aktan ile nikah masasına oturan Özcan Deniz, aynı yıl nisan ayında oğlu Kuzey Deniz ‘i kucağına aldı. 15 ay evli kaldan çift, geçtiğimiz yıl anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. İkili, çocukları Kuzey için ortak velayet aldı.

Özcan Deniz evli mi boşandı mı?

Sabırsızlıkla süreci bekliyorum” dedi. Özcan Deniz ve Feyza Aktan, 2019 yılında anlaşmalı olarak boşanmış ve 2 yaşındaki çocuklarının velayeti Aktan’da kalmıştı. Ancak daha sonra Özcan Deniz oğlunun velayetini almak için dava açmıştı. İstanbul Aile Mahkemesi’ne görülen velayet davasının ilk duruşması bugün görüldü.

Özcan Deniz kiminle aşk yaşıyor?

Oyuncu Özcan Deniz sosyal medya hesabından aşını ilan etti. Eski eşi Feyza Aktan ile davalık olan Özcan Deniz ‘in boşanma sebebi olarak da Samar Dadgar adı iddia edilmişti. 49 yaşındaki Özcan Deniz, 26 yaşındaki İranlı modacı Samar Dadgar ile aşk yaşadığını duyurdu.

Özcan Deniz kaç yaşında nereli?

19 Mayıs 1972 yılında Ankara’da doğmuş, beş yaşına kadar Ankara’da yaşamıştır. Aslen Ağrılı olan Deniz, 1977 yılında ailesinin Aydın’a göç etmesiyle çocukluğu ve gençliğinin ilk yılları Aydın’da geçmiştir.

Özcan Deniz sevgilisi kim?

Samar Dagdar 26 yaşında İranlı bir model.

Özcan Deniz eşi neden ayrıldı?

Özcan Deniz kendisinden 20 yaş küçük Feyza Aktan ile 2018’de evlenmişti. Geçen sene ihanet iddialarının ardından mahkemeye başvuran çift tek celsede boşandı.

You might be interested:  Readers ask: Çanakkale Deniz Savaşı Ne Zaman Başladı?

Feyza Aktan kaç doğumlu?

Feyza Aktan 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Antalyalı olan Feyza Aktan, 8 Mart 2018’de 1 yıldır birlikte olduğu Özcan Deniz dünya evine girmişti. Nikah masasına oturduklarında bebek bekleyen çiftin oğulları Kuzey, 30 Nisan 2018 tarihinde dünyaya geldi.

Feyza Aktan boyu kac?

Feyza Aktan

Gerçek Adı Feyza Aktan
Doğum Tarihi 01.01.1992 (29 yaşında)
Burç Yengeç
Boy 1.65
Medeni Hali Evli

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *