Often asked: Nilay Deniz Kim?

Nilay Deniz Karabulut kimdir?

3 Mayıs 1993 tarihinde Aydın’da dünyaya gelen Nilay Deniz, oyunculuk kariyerine Behzat Ç. dizisinde Rüya karakteri ile başlamıştır. Bu diziyle birlikte yakaladığı başarıyı Hayata Beş Kala dizisiyle sürdüren Deniz, Mor Menekşeler dizisinde ise Zafer Alagöz ve Sarp Levendoğlu ile birlikte oynamıştır.

Nilay Deniz ve sevgilisi kim?

Seçkin Özdemir’le başrolleri paylaşan Ateşböceği dizisinin Aslı’sı ile Nilay Deniz, Erçin Karabulut’la dünya evine girdi.

Selin Şekercizade kim?

Genç ve güzel oyuncu Nilay Deniz’in canlandırdığı Selin karakteri Şekercizade ‘lerin biricik kızlarıdır. Fatih’in kardeşi olan Selin henüz 18 yaşında genç bir kızdır. Ailesini ve parayı pek önemsemeyen Selin kendi istediği gibi yaşamayı sever. Tam bir internet bağımlısı olan Selin ‘in arkadaş çevresi de oldukça geniştir.

Nilay Deniz aslen nereli?

Nilay Deniz, 3 Mayıs 1993 tarihinde Aydın’da dünyaya gelmiştir. Tam adı Kıymet Nilay Deniz ‘dir. Aslen Aydın’lıdır. Babası da oyuncu olan Nilay Deniz, annesinin isteği ile oyuncu olmuştur.

Erçin Karabulut aslen nereli?

29 Mayıs 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Erçin Karabulut, sinema ve televizyon alanında birçok projede yer almıştır.

Nilay Deniz kaç yaşında nereli?

Nilay Deniz, (d. 3 Mayıs 1993, Aydın), Türk oyuncu, model ve manken. Nilay Deniz,[1] 1993 yılında Aydın’da doğdu.

Yasemin Nilay kiminle evli?

Şu sıralar Çatı Katı Aşk dizisinde Yasemin karakterini canlandıran Nilay Deniz, 2017 yılında Görüntü Yönetmeni Erçin Karabulut ile evlenmiştir. 1.72 metre boyunda olan Nilay Deniz, Boğa burcudur. Nilay Deniz, şu sıralar Çatı Katı Aşk dizisinde Yasemin karakterine hayat veriyor.

You might be interested:  Often asked: Deniz Astsubayları Ne Iş Yapar?

Nilay Deniz’in çocuğu var mı?

3 yıllık bir evliliği olan Nilay Deniz ‘in bir çocuğu bulunmamaktadır.

Nilay Deniz kaç kilo 2021?

Boğa burcudur, boyu 1.71 cm, kilosu ise 56’dır. 2021 yılı itibariyle 28 yaşındadır.

Aşk Yeniden dizisinin çekildiği ev kimin?

Aşk Yeniden Dizi Seti Nerede? Çekimleri aralıksız devam eden Aşk Yeniden dizisi salı akşamlarının en çok izlenen dizilerinden. İlk bölüm çekimleri Amerika’da yapılan dizinin çekimlerine İstanbul’un ilçelerinde ve çevre illerde devam ediliyor. Fathi’in ailesinin yaşadığı villa Çekmeköy tarafındaki Alemdağ’da yer alıyor.

Aşk yeniden Selin kaç yaşında?

Nilay Deniz 03.05.1993 doğumlu ve 24 yaşındadır. Nilay Deniz, 03 Mayıs 1993 tarihinde Aydın şehrinde dünyaya gelmiştir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *